• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    PER2
    PER2 --- ---
    stop hiding sn9, come out


    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SUMAC: nebo pandemii
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Discover: Remote Climate Controls
    https://www.youtube.com/watch?v=fdNbmnj2ikY
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    KULA: a ted si predstav ze stejne erudovane lidi informuji o politice, zahranicnim deni nebo ekonomii..
    KULA
    KULA --- ---
    Teď jsem slyšel Horizont na ČT24 a medailonek o SpaceX, samozřejmě, že úplně mimo realitu, redaktorka to nepochopila nebo nechtěla. 0% o nevídaném manévru, faktické velikosti.... Jen překlad Muskova tweetu, horší než z automatického překladače, více či méně mimo mísu. Zklamali mě.
    EKG
    EKG --- ---
    Tak priste, no.
    PER2
    PER2 --- ---
    hold hold
    EKG
    EKG --- ---
    Pisou za sest minut...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    jak to bude vypadat včetně Superheavy
    https://twitter.com/Pockn_CG/status/1337367072024612865
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Now targeting 12:55 p.m. EST for Falcon 9 launch of SXM-7; team is monitoring upper-level winds
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TOXICMAN: hlavně doufám, že je SN9 ok
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ještě jeden nos :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    škody zatím nejsou známy
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    o-ou

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    VOYTEX: jo ja na to cumel a zrovna jsem poslouchal Beethovenovu devatou - Odu na radost u celeho toho letu. je to lepsi nez 2001, pac tohle bylo primo nazivo, nesestrihane, a bez jakehokoliv umeleckeho predstirani ;)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PUKPUK: bomba... ještě by mě zajímala trajektorie v 3D, jak daleko byla od místa přistání a kolik uplachtila :)
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    TOXICMAN: mesmerizujici. Konecne jsem videl cely let, a nejvic cenim charisma lodi. Pripomina samy dobry veci, nejvic sépie a jiny hlubokomorsky zivocichy, pak taky space-age pop/jazz, the Jetsons, ilustrace z 50s, 60s, a taky jiny objekty. Skoda, ze to ta vesmirna sepie nedobrzdila, tvor blystivej, dopadl jak ten D. Adamsuv vorvan. Zabery plachteni jsou stvoreny pro music video Straussova valciku, smikat to nebudu, urcite nekdo tu reminiscenci na Space odyseu udela.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam