• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    PER2
    PER2 --- ---
    XCHAOS: a vis jaky byl hlavni cil tesly?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    XCHAOS: tak napady i konkurence se daji koupit a portfolio znacky rozsiris akvizicema, ne jenom vlastnim vynalezanim.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PER2: tak solární letadlo je logická alternativa, které se bůhvíproč Elon vyhnul, a místo toho vymýšlí ježdění metrem v autě - jakkoliv tedy umění tunelovat se na Marsu bude hodit, tak elektromobily v tunelech nejsou zrovna vize, na kterou jsme všichni čekali, ale to je fuk :-)

    Sledovat Elonovy vynálezy je zábavané, ale stejně tak si myslím, že bude skutečně zábavné disruptovat Teslu a SpaceX - ať už jde o vícenásobně použítelný RocketLab, nebo třeba o elektromobily, které budou dostupnější širší veřejnosti. Jako jedna věc je stvořit určitou exkluzivitu značky a udělat hype kolem akcií, apod. - druhá věc budou nápady, které Tesla a SpaceX nevyzkoušely, a ty budou taky existovat...
    PER2
    PER2 --- ---
    PER2
    PER2 --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    XCHAOS: pockej si na VW ID Buzz Microbus
    PER2
    PER2 --- ---
    XCHAOS: tu umis jezdit metrem v aute, wau tak to gratulki
    XCHAOS: ty nebudes litat solarnim letadlem/tramvaji/na kole?
    vsechno recniccke, netreba odpovidat
    PER2
    PER2 --- ---
    dnes asi scrub


    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CRAZY_IVAN: je mi to jedno, já čekám na model Tesla Soc :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PER2: no tohle znovuvynalézání metra mi přijde trochu legrační, ale zrovna sem jdu s nápadem, že vlastně takový Starlink na střeše vlaku by geniálně řešil ty problémy, jak kus trati je mimo pokrytí signálem a ve vlaku vypadnou vždycky na chvíli hovory i wifi připojení....
    PER2
    PER2 --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SITH: imho je to takový prvník náznak a příprava lidí na dobu, kdy ten volant nebude tak uplně kruciální záležitost :)
    jsem zvědav na reálné testy
    SITH
    SITH --- ---
    CRAZY_IVAN: tak snad k tomu půjde objednat i normální volant
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    let the hype begin!

    LIVE: Starship SN9 Flight Test
    https://www.youtube.com/watch?v=n5kVZlnHZ3o
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Sakra, myslel jsem S :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CRAZY_IVAN: Stary Model 3 libi, v novem jsem nesedel. V zadnem Xku jsem nesedel.

    (Podle obrazku si nazor neudelam.)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---

    Refresh interier Modelu 3 a X se mi ...

    23 hlasy od 23 respondentů

      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      Tak snad dnes!

      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      Elon Musk: "We finished all the Cybertruck engineering, so we're no longer iterating at the design level; We're gonna use a 8k ton giga press for the rear body casting vs 6k ton for Model Y. I expect volume production in 2022 for the Cybertruck"
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam