• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Podle všeho to vypadá, že poletí Starlink 18 a 17 během jednoho dne, 4 h a 17 minut po sobě.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    TOXICMAN: prijde mi vtipne, ze napisi, ze SpaceX podala zadost o povoleni startu tyden dopredu a v clanku se pise "dlouhe cekani" :D

    Ale jinak logicky, SpaceX ma hromadu vyjimek, aby vubec mohla s SN-X odstartovat, a kdyz FAA pozada o vysetreni, jestli nedoslo k prekroceni vyjimek pri startu SN8, tak asi potrebuje cas na vyhodnoceni. Na prototypech SN-X neni nic standardniho, notabene musela SpaceX odstranit zavady zjistene po havarii SN8, tyden sem tam nehraje zadnou roli.

    Ja jsem vlastne celkem rad, ze takto FAA zabrala, poslala jasny signal, ze by bylo dobre, aby exploxivni zkousky nabraly konce, namisto toho, aby se znich stavala okazala tradice: "levna ocel, levne palivo, velky ohnostroj".
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DZODZO: souhlasim, dobrý rozhovor
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    CRAZY_IVAN: je to napeckovane technickymi informaciami, taketo interview sa elonovi musia pacit, ked sa s nim bavi niekto, kto je na jeho vlnovej dlzke
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    btw. munro interview s muskem, jsem zvědav

    Elon Musk Interview: 1-on-1 with Sandy Munro
    https://www.youtube.com/watch?v=YAtLTLiqNwg
    KULA
    KULA --- ---
    LEGI: já teda očekávám Cosmopoly :D
    LEGI
    LEGI --- ---
    a budou z toho šachy?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: taky se chystam na tisk Starship a Hopperu
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    (ještě některý nemaj finální vrstvu barvy)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ZUULUU: podle velikosti, staří? ony nejsou reálně velké vůči sobě (některé jsou mírně deformované a upravené), aby to "dobře" vypadalo na hraní a tisklo se :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    moje miniatury (herní figurky) už napjatě sledují :D



    PER2
    PER2 --- ---
    LUCIEN: prej tam zijou uz jen 4 lidi vcetne boca chica girl ;)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    už se hejbou vocasy :) a tankzilla si to jede celkem rychle.
    teď si tak říkám, jestli jim to tam trochu netrhá asfalt...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    SITH: Haha, ja si zrovna dneska googlil osidleni. Dle wiki: Population: 26 (2000). Otazka jak to bude dnes...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    jeřáb v pohybu
    SITH
    SITH --- ---
    mě hrozně baví tahle polo-opuštěná osada jen dvě míle od místa, kde se píše historie :)

    https://www.google.com/...203%26h%3D100%26yaw%3D82.17873%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656



    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    zajímavé

    After flying without a waiver, SpaceX gets FAA permit for SN9 launch [Updated] | Ars Technica
    https://arstechnica.com/...e/2021/02/today-may-finally-be-the-day-for-starship-prototype-sn9-to-fly/
    PER2
    PER2 --- ---
    PER2
    PER2 --- ---
    TOXICMAN: "dneska to zatím vypadá nadějně" :D
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    OTAVA: Dnes je zatím božstvo ve všech ohledech nakloněno, držím palce i na nohou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam