• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Starship | SN11 | High-Altitude Flight Test
    https://www.youtube.com/watch?v=gjCSJIAKEPM&feature=emb_title
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DARKMOOR: No nedavno tu slo video kde rikali jak odhaduji T0 a ze to minule trefili hodne presne. Tak ted at se predvedou! :D
    KULA
    KULA --- ---
    KULA: čtivě to zpracoval A.C. Clarke, myslím, že se to jmenuje Sestupová dráha....to kdyby náhodou někoho zajímalo víc.
    DARKMOOR
    DARKMOOR --- ---
    S tímhle budou mít dost práce :D

    mlha
    KULA
    KULA --- ---
    DARKMOOR: Britové likvidovali mlhu plamenomety na svých letištích během 2. války aby se piloti vůbec trefili. Tady máme hned 3 plamenomety par excelence.
    DARKMOOR
    DARKMOOR --- ---
    Tak nevím jak dnešní test dopadne, ta mlha je hustší než u rybničku Brčálníku. Chvílemi už mizí i palmy kousek před kamerou.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ZUULUU: Tak to je presne, takze na te lodi, ma byt vlastne napsano "Musk" :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KULA: kecá :D na NSF streamu je vidět obrys...
    KULA
    KULA --- ---
    KULA
    KULA --- ---

    Hrozný období internetů tohlecto...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KULA
    KULA --- ---
    TOXICMAN: nevidím žádný zelený plamen, třeba je to z budoucnosti ta fotka....
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    a teď už prosím SN11 HYPE!

    LIVE: Starship SN11 Test Flight
    https://www.youtube.com/watch?v=bDL-ZMRHYrE
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    mám silné podezření, že je tohle photoshop... co myslíte? :D

    KULA
    KULA --- ---
    SEJDA: vtipný je, že prototyp soukromé rakety nestartuje, protože chybí komisař FAA. Tohle povrchní info má určitě logický background, ale já si vystačím s tím povrchním mainsteamem a budu se tomu povrchně uchechtávat.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    to si skoro řiká o Elon's Meme day :D

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SEJDA: je to meme proboha, nehledej v tom smysl, pokud se ti to nelíbí, máš výsostné právo mi udělit mínus nebo mlčet :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KULA: Vtipne by to bylo, kdyby na te lodi bylo napsano "Vesmir", ale "FAA" mi pripada jenom hloupa.
    KULA
    KULA --- ---
    SEJDA: vtipy nebývají často tak doslovné a je třeba hledat mezi řádky. Fascinuje mě, že z jednoho memu je možné vydedukovat konstrukt o tom, jak Musk letí v pyžamu k Marsu a u Měsíce umrzne.

    Mě spíš zajímá, když už na to čekám asi tak od 10 března, jak dopadne ta 11, hrozně ji nechci vidět v plamenech.

    Btw, zastřehli jste tuhle legraci? Skica přistávacích nohou, co mají širokou základnu a nezasahují do tepelného štítu:
    https://twitter.com/SpaceHaxx/status/1375830108800311298?s=19

    Nohy budou taky překvapení, protože ani to viz výše neřeší všechny potíže.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam