• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    PER2
    PER2 --- ---
    KARLOSK: no uz tam maj zamluveny sedadla jeff a jeho bracha ;) takze to by byla takova nevyhra, predstava ze tam s nima sedi elon, by bylo meme na veky :D
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    PER2: bych koupil všechny a nakonec tam nenastoupil :)
    PER2
    PER2 --- ---
    nekoukal ste nekdo na blue origin aukci na sedadlo?
    dost me pobavil jeden komentar :D

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KULA: sám si tim volantem bez páček nejsem jistej, ale asi bych si to musel vyzkoušet. Třeba to řazení si myslim, že by mi problém nedělalo a zvykl bych si rychle.
    KULA
    KULA --- ---
    CRAZY_IVAN: já Ti nevím, kdysi dávno dokázal Mercedes všechny páčky a knoflíky nacpat na jednu jedinou, uklidit ji dostupně v levo za volant a byl pokoj.
    Moje motorika v konečkách prstů není taková, aby honila dotykovou plochu blinkru, kor, pokud ten volant bude vzhůru nohama. Ta představa ve mě vyvolává stejné motýle v břiše, jako představa, že si žiletkou holím řiť nebo si levou rukou za pomoci nůžek střihám nehty na ruce pravé. Nereálné.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CRAZY_IVAN: to by chtelo jeste jednu "terreni" reportaz, o tom zarizeni hnednka vedle te ohradky pro anteny.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Ground station starlinku

    Come with me to tour a SpaceX Starlink ground station!
    https://www.youtube.com/watch?v=Isp0jfoj8nI
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BLACKHEAD: no ale zatial nie je vela seriovych elektromobilov, ktore vedia jazdit 320 km/h, vacsinou koncia niekde okolo 160 km/h
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    DZODZO: Je to elektromotor. Ten snese hodne siroky spektrum otacek a kroutak mu chybet nebude.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    CRAZY_IVAN: takze tam nemaju ziadnu prevodovku ale proste to do tych 200mph tiahne na jeden prevod, dost haluz :)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    MAKROUSEK: video som este nepozrel, ale pisu tam zero disengagements, tj ze sa fsd 0-krat vyplo lebo nevedelo ako dalej
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Model S Plaid Delivery Event Livestream | Tesla
    https://livestream.tesla.com/
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ONDRA_99: Jenom SW. HW to ma vsechno stejny.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    MAKROUSEK: nevim jak selektujou beta testery z ridicu, mozna tu nekdo doplni, ale urcite je to opt-in a tipl bych si, ze budou vybirat ridice, ktery jim umoznej kvalitne trenovat sit, tzn. vysoka shoda s autopilotem v shadow modu tzn. velka mira relevantnich intervenci.

    Elon Musk @elonmusk
    FSD Beta has now been expanded to ~2000 owners & we’ve also revoked beta where drivers did not pay sufficient attention to the road. No accidents to date.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ONDRA_99: A ty bys chtel byt beta testerem autonomniho rizeni auta? Ja asi ne :-).
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MAKROUSEK: Takze si nemel nejnovejsi verzi ani z pohledu SW a ani z pohledu HW, ale i tak soudis kolik prace na tom jeste je? Hmm ok.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ONDRA_99: Pry to ma ctyri urovne, ta beta je nejvyssi.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MAKROUSEK: Co ma by "nejnizsi autopilot"?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TADEAS: To by nemel v zatackach, ale kazdych plusminus dvacet sekund zatahnout ;-). Ja se nepru, ale ted jsem si pred par dnama pucil Teslu model 3, sice s tim nejnizsim autopilotem, ale stejne, ma to jeste pred sebou dlouhou cestu, v Cechach nejsou silnice pravouhle a znacene, jako v Kalifornii ;-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam