• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    TOXICMAN: Isaacman to zacaloval ze sveho a asi ma smlouvu od Netflixu na to neco malo dostat zpatky :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PER2: hrozně divný :) stream super jako vždycky a pak šmik, konec, nic :)
    PER2
    PER2 --- ---
    PER2
    PER2 --- ---
    PER2
    PER2 --- ---
    MRAKY: jared isaacman
    Jared Isaacman - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Jared_Isaacman

    MRAKY
    MRAKY --- ---
    PER2: btw, kdo ten let vlastne financuje?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Dragon continues to remain in its intended target orbit, with altitudes as high as 590km above the Earth’s surface
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    @SpaceX
    The @Inspiration4x crew is healthy, happy, and resting comfortably. Before the crew went to bed, they traveled 5.5 times around Earth, completed their first round of scientific research, and enjoyed a couple of meals
    PER2
    PER2 --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    KULA: je jim blbe podle me (nebo aspon jednomu a nemaji ho kam schovat), maji tam sice prasky co vyvinula NASA pro svoje astronauty, ale ty zabiraj ruzne na ruzne lidi. vetisnou adaptace tvrva tri dny i s praskama, takze se jim udela dobre az se budou vracet. plus tam muze byt embargo na videa nebo i na tweety od SpaceX nebo Netflixu.
    PER2
    PER2 --- ---
    ...intermission...

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    AVATAR: nedělá mi to dobře na nervy :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TOXICMAN: prej couple days after splash (zaslechl jsem ve vcerejsim streamu). Tak uvidime, jak dlouho nas budou napinat :)
    KULA
    KULA --- ---
    TOXICMAN: podle mě spí
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    AVATAR: takže jenom budují napětí? :) mě by stačil tweet, že je všechno v cajku :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TOXICMAN: budou v patym dilu toho serialu.
    PER2
    PER2 --- ---
    TOXICMAN: asi dosly pytliky na zvraceni
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    trochu mě zaráží, že ještě nejsou žádné fotky/videa od posádky nebo zevnitř Dragonu...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    VACA
    VACA --- ---
    JANOS: Treba shipito vam to sem bezproblemu preposle. Obcas tu sluzbu pouziju, a zatim vzdy OK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam