• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    LEGI: Tak ono tam nejde o stisk. Ta rachejtle klesne "nekde" a ty ramena budou presne tam "nekde", na centimetr presne. Raketa naklesa az tak, ze se tema rostama povesi za ramena. Pak se vypnou motory. Pak, ciste pomoci ramen, bude raketa usazena na misto s presnosti, s jakou to dokazazou staticky ukocirovat (at uz jsou to centi- nebo mili-).
    KAERO
    KAERO --- ---
    XCHAOS: no ale elektriku a vodu si neodhlasujeme jen proto, ze to je byrokraticky opruz. kdyby to bylo jednodussi, tak bychom to delali. takze ty vlastne rikas, ze cizi byrokraticky proces je komplikovany a proto by to nemeli delat ani u tebe :)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    mne by to prislo ako dobry napad aj v pripade FSD subscription, niekedy si chces proste soferovat sam a vtedy je nezmysel platit si FSD
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    XCHAOS: Tak třeba u debilniho Adobe členství lze rušit a zapínat podle potřeby. Nepřijde mi to jako scifi nápad.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TADEAS:
    FRK_R23: ty jo o tom mi nemluvte, takhle vyčůraných klientů, co argumentujou, že vlastně většinu roku jsou v cizině, máme v síti mraky :-) vždycky se jich ptám, jestli odhlašují i elektřinu a vodné a stočné, když odjížěj...

    no Elon, až se pustí do retailu, si s tímhle ještě užije :-)
    LEGI
    LEGI --- ---
    TOXICMAN: tak já předpokládám, že si spočítali, že narozdíl od Falconu 9 je tohle už tak velká bestie s takovejma proporcema, že prostě margin of error na její korektní vertikální dosednutí už je nepřijatelně velkej, proto se rozhodli jí takhle "bočně" pomoct..

    může ve finále poskytnout jen "drobnou" oporu a stabilizaci, nedovedu si představit, že by tam došlo k nějakýmu silnýmu "stisku"

    ale je to fakt bizar nad bizar
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    FRK_R23: tak si jeste pockej, SpaceX ma plan jak zlevnit terminaly, a do leta by se nabidka sluzeb mohla jeste zmenit.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TADEAS: Tak měl jsem spíš na mysli, že bych to užil třeba na vsi přes léto :)
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    FRK_R23: jj, vzdycky na noc to odhlasit ,)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TADEAS: Jenom ze zvědavosti, můžu si koupit hardware a subscription zapínat a vypínat jak chci? Čistě teoreticky :)
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    tak brzo budu onboard ,)

    Screenshot-20211020-233045-Blue-Mail
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    navíc v historii bylo i šílený létat, jezdit v autě, pomyšlení na to že žárovka bude dávat světlo... před x dobou že kolo by se mohlo kutálet... tvl. já z toho člověka fakt seru nadšením... baví mě.
    Hele to prostě dáme a budeme hustý. juchuuu
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    TOXICMAN: a když to nepujde najde se jiný řešení. a to mě na tom hrozně baví...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MRAKY: šílený to je, ale vyjít by to mohlo, zkušenosti ohledně přesností přistání mají s Falconem dost, samozřejmě tohle je next level
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Pripada vam ze to nejde? Elon nasel nekoho, kdo to nevi!
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MRAKY: hele i když se večer totálně sežereš a ráno to chceš stále realizovat, je zde určitý procento, že to klapne... a když vymažeš z rovnice ten chlast, tak se ten nápad stává ještě víc reálnější... Elon je magor ale proto to klapne...
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    TOXICMAN: ja si nemuzu pomoct, ale me ten napad se zachytavanim stale pripada jako vysledek nejakeho tezkeho flamu s alkoholem a hodne tezkym ranem. Stale me to prijde jako neco naprosto sileneho :))
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KARLOSK: "One way or another, it is guaranteed to be exciting" :D
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    TOXICMAN: až tohle jednou chytne booster... raději jdu zítra pořídit bublinky do lednice... :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam