• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    DZODZO: zaujimave detaily v build faze, fajne video.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Stůl dostal nějaké osvětlení :)

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DZODZO: 0-60 mph
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    manik si na teslu prirobil prudove motory, aby mal o sekundu lepsi cas 0-60 :))) ale dobry vykut paci sa mi ako tam ma tie grafy a prepinace a paky ako v lietadle

    Jet Powered Tesla
    https://www.youtube.com/watch?v=6SYT0upjNac
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    APPU: gif si muzes udelat na zaver :)
    APPU
    APPU --- ---
    SEJDA: v dnešní době bych čekal alespoň gif :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    APPU: James Webb se bude rozbalovat nekolik tydnu. Pohne se o 1mm a vsechno se bude kontrolovat. Ale NASA nas nejspise bude zasobovat fotkami ze servisnich kamer.
    APPU
    APPU --- ---
    TOXICMAN: tam už chybí jen kamera jak se rozbaluje ta družice. Třeba u Jamese Webba bych to chtěl vidět
    PES
    PES --- ---
    AXTHEB: Oni i v těch patentech často děsivě fabulují jen aby si pokryli co nejširší patentový záběr...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KAERO: Takze je ti jasne, ze ve skutecnosti muzes namerit neco uplne jineho, nez co vyctes z toho patentu.
    KAERO
    KAERO --- ---
    AXTHEB: noo, vim jaky je rozdil mezi hypotezou, spatne aplikovanou teorii, dobre aplikovanou teorii a praxi. proc se ptas? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KAERO: Noo, vis jaky je rozdil mezi teorii a praxi?
    KAERO
    KAERO --- ---
    PES: jasne, ale taky muzu delat 100 jinych zabavnejsich veci, co jeste nikdo nezkusil (treba diskutovat s tebou na nyxu :) ).
    PES
    PES --- ---
    KAERO: Proč? Protože můžete? ;-)
    GODY
    GODY --- ---
    TOXICMAN: když jsem letěl poprvé v životě v roce 1995 Tuckem 154 Bulharských aerolinií, byl to zážitek. Když jsem letěl po dvacate Airbusem 320, usnul jsem než se odpojil od chobotu. Takže já dnes ráno potahnul raficku a video projel za 10s s konstatováním "Done". Já už se nemůžu dočkat Starship a Mechazilly v akci.... :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Imaging X-ray Polarimetry Explorer (IXPE) Mission
    https://www.youtube.com/watch?v=CpmHsN5GUn8&ab_channel=SpaceX
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    @SpaceX
    All systems and weather are looking good ahead of tonight’s launch of IXPE for @NASA http://spacex.com/launches
    KAERO
    KAERO --- ---
    LADINEK: spektrak mam. Ale hadam ze namerime to same co v tom patentu, tak nevim proc to merit?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MRAKY: Je to velmi dobra kampan od Alain Charmeau, jak navysovat prostredky pro ESA. Zveda zajem o investice do ESA Resp. i pkohokoli jineho, kdo vyuzije sluzeb ESA. Je to metoda ukazovani na uspesnejsiho souseda. Spouste lidi to neda spat.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Jeste k tomu starlinku a jeho zaměřování. Někdo tu pokud vím terminál provozuje, možná by jsme se mohli dohodnout a zkusit to změřit. Pokud by majitel terminálu souhlasil. Spektrak bych možná sehnal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam