• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    Elon Musk On Putin, Nuclear Power, And Love
    https://youtu.be/TIAqh2o1Jf4
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    no hl, mozno si to vyslechnite tak nejako z primarneho zdroja, az tu nespekulujeme

    Elon Musk talks Twitter, Tesla and the future — live at TED2022
    https://www.youtube.com/watch?v=cdZZpaB2kDM
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    DZODZO: Ovsem taky se nesa rict, ze by nikdo neprotestoval, lidi se nebali a nechteli zaruky o nevmesovani.

    Zatimco ten Muskova nabidka k nakupu co v sobe obsahuje “jinak to holt budu muset prodat [a crashnout stock a vas uzalujou k smrti], to nerikam jako vyhruzku, ale jako fakt” mi prijde jako ponekud jinej pristup.

    (Nic co by me prekvapovalo, Thielova skola…a podobne jak bylo psano, ja mu vetsinove fandim, ale taky me desi)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SITH: tak washington post tiez necitaju len ludia vo washingtone zejo, ale ide o princip, tieto priklady nastavili precedens a teraz sa na to da poukazat, mne osobne je uplne jedno kto si kupi twitter, ja si informacie overovat viem a moji rodicia su zmagoreni malymi slovenskymi dezinfo webmi a nie twitterom
    LEGI
    LEGI --- ---
    MRAKY: v názvu klubu je "Elon Musk", jestli vidím správně.
    imho je tématem i to, jakej toaleťák používá.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    muzu poprosit o navrat k technickych zalezitostem ? Nebo tu opravdu chcete rozjet diskuzi nad hovadinama, ktere tu zacaly ted padat ? ( LEGI hezky nahral na smec, ale imho to tu opravdu nepatri)
    LEGI
    LEGI --- ---
    DZODZO: neznám principy a mechanismy, na kterých funguje twitter po stránce regulace obsahu, ale mám docela představu, jak fungujou jedny ze 2 nejprestižnějších novin v USA.

    to je organismus, kterej si do sebe jen tak zasahovat nenechá. a má slušnou schopnost a metody, jak se takovým případným zásahům bránit.

    Bezos je sice ve vesmíru celkem noob, v Amazonu škrt s "otrokářskými" tendencemi, ale za dobu, co má WP, se neprojevilo nic, co by mě mělo znepokojovat.

    naopak Musk opakovaně ukazuje, že přes svou nezpochybnitelnou genialitu v některých oblastech, potřebnej tah na branku atd., má taky vlastnosti, který u majitele tak podstatný platformy jako je twitter prostě nechci. jeho pindy na očkování, podpora kanadských truckerů atd. atd. mi stačí na to, aby to nevítal.
    SITH
    SITH --- ---
    DZODZO: jj, noviny a mafra je to samé jako celosvětový twitter lol
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DZODZO: no je to trosku zvlastni napad, zaruvit svobodu projevu tim, ze to chces ovladnout. Spasitelsky komplex? Anebo vlastne vubec nejde o svobodu slova? :)
    A kdyz teda udela z twitteru solidni medium, kde budou prispevky oznacene "verified"/"typical fpr lyiars" .. prpc to vlastne nenecha, tak jak to je? :)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    LEGI: zejo, lebo ked si babis kupi mafru alebo bezos wp, tak to nikto nezablokoval, teraz treba konat, sloboda je ohrozena :)

    LEGI
    LEGI --- ---
    XCHAOS: no "nějaké akcie" a kompletní odkup je sakra rozdíl.
    osobně si myslím, že s Muskovými libertariánskými tendencemi je nákup Twitteru hodně blbej nápad pro zbytek světa.
    jako proč by to dělal?
    jediný, co mě napadá, je pustit na tu platformu zpátky Trumpa a další dementy (svoboda slova, vole, totální).

    ano, jeho space byznys obdivuju a fandim, ale lidsky mě začíná stále víc srát.
    ne, myslím, že nikdo nechceme, aby mu patřil twitter.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN: tak nějaké akcie tuším vlastnili Saúdi, takže asi horší to být nemůže :-) nicméně, trochu mi to vede k tomu podívat se po letech zpět na mastodon.social :-)
    PES
    PES --- ---
    TOXICMAN: Tyhle zvěsti zvednou cenu akcií a E. střelí ty co teď koupil s tučným ziskem (a zase po něm půjde finanční za manipulaci s burzou ;-)))
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    Neuralink Update – April 2022
    https://youtu.be/3qUhEXwrL74
    PER2
    PER2 --- ---
    uz zacinaj tocit nejaky filmy ci co :))

    DZODZO
    DZODZO --- ---
    TOXICMAN: tak je to z toho dokumentu, odporucam pozriet, je tam par takych zakulisnych zaberov a aj pohlad od ludi, ktori maju obrovsku zodpovednost, ale nie su v ziari reflektorov :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    #Ax1 astronauts in @SpaceX Dragon now connected to @Space_Station as docking confirmed. Now waiting for the 12 hooks to engage for hard dock.
    PER2
    PER2 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam