• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PER2: vsak to je v poho, republikani stejne odmietaju priznat, ze prijmu vysledok volieb https://www.washingtonpost.com/politics/2022/09/18/republicans-refuse-accept-results/
    PER2
    PER2 --- ---
    eh lol

    Elon Musk dnes doporučil americkým voličům, aby v úterních volbách do Kongresu hlasovali pro republikány. Informovala o tom agentura Reuters.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Fakt jsem rád, že Musk Twitter zachraňuje svobodu slova na Twitteru a ne na Nyxu.
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    KOUDY: jasně, navíc mi není ten obor cizí a klidně věřím těm příběhům, jak zaměstnanec pracoval reálně 4 hodiny týdně. O to věčí šok to musí být, když tam najednou spíš v zasedačce ve spacáku :D
    PES
    PES --- ---
    A ještě troška "bulváru" ;-)

    V sídle Twitteru se dějí věci. Manažeři spí v kancelářích, aby se zavděčili Muskovi - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-v-sidle-twitteru-se-deji-veci-manazeri-spi-v-kancelarich-aby-se-zavdecili-muskovi-40413309

    Twitter bude rušit parodické účty, pokud nesplní jedno pravidlo - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-twitter-bude-rusit-parodicke-ucty-pokud-nesplni-jedno-pravidlo-40413783
    PES
    PES --- ---
    KOUDY: Však jo...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PES: i Jobs vyhazoval tisice lidi kdyz nastoupil do applu a meta i twitter nabrali tisice lidi za kovidu, protoze kazdej byl doma a na sockach..takze ted je propousteni pri te krizi a inflaci logickej krok :)
    PES
    PES --- ---
    MAWRHIS: Meta prý bude mohutně vyhazovat také, takže nakonec se Muskovi jen v případě Twitteru přičte na vrub (a k tíži, protože zlý, zlý ElonX ;-)) něco, co by i původní osazenstvo u kormidla muselo tak jako tak udělat...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    rapidne stoupl zajem o mastodon...takze se da rict, ze musk vlastne nakonec ten free speech fakt podporil :D
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    KOUDY: Je zajímavý to sledovat v přímém přenosu a jsem zvědavej kam to povede. V twitteru bych ale v tenhle moment zaměstnanej být nechtěl :). Oceňuju to narušení statutu quo třeba u raket a aut, přijde mi to super a mám radost, že se děje něco vzrušujícícho co lidstvo posouvá někam dál, ale zároveň jsem rád, že to můžu jen pozorovat a ty 100 hour workweeks se mě netýkají.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    TOXICMAN: za tu cenovku bych si to domů pořídil jako dekoraci
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    @SpaceX
    If 200 Falcon second stage vehicles and Merlin Vacuum engines weren’t enough for you, the Raptor team recently completed the 200th Raptor 2 engine!

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KOUDY: je to trochu jinak. Z Internetu se ztratilo kouzlo jeho nekomerčních akademických začátků, kouzlo decentraluzovanosti a náhodných setkání.

    Mastodon je zajímavý experiment s decentralizací a nakonec tam odejdou spíš ti, které to dnešní absurdní škatulkování na "levici" a "pravici" štve. Nevylučuju, že Elon neudělá z Twitteru Wechat (nebo že ho dokonce třeba za pár let Wechatu neprodá!). Ale hodnota, která vzniká v decentralizovaném Mastodonu má daleko blíž k elekyroautům, která si lidi nabíjej že solárních panelů na vlastní střeše...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jop, jediný co twitteru chybělo k dokonalosti bylo placený premium se štětkama... Musk je další důkaz, že by se tyhle hustokonstruktérský manažeři fakt neměli pouštět do snahy o řízení lidský interakce.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DZODZO: to neprojde, protoze nejdrahsi je (viz DZODZO) udrzovat funkce a infrastrukturu pro "kdyby se mozna jeste do konce roku vratil".
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Ja chci agregator sluzeb - zaplatim klidne $20/mes ale budu tam mit vse a oni si ty penize rozdelej podle toho kolik kde stravim casu :D ale to je asi hodne scifi i na Elona :D
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ja som to prave pouzival dost casto a tak ma tato zmena zamrzela, ale nemam youtube premium, tak mozno tam sa to da ako feature zapnut, to neviem, mozno je to taky nenapadny sposob osekavania nejakych funkcii, aby si si zaplatil subscription
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam