• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOUDY: ne
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: Tak on to asi testuje na svem vzorku uzivatelu vzhledem k tomu ze ma 120M sledujicich nebo kolik ne? :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: tohle se v ramci vyvoje sw prece nezkousi na jednom uctu. Tohle se testuje strojove na statisticky vyznamnym vzorku, jinak to nema zadnej smysl. Navic to netestuje elon, ale armada testeru, vyvojaru a matematiku. Co to je zas za bullshit? :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: jj..Tam nejde asi jen o tu viditelnost, ale i o nejakou interakci, lajk apod. Je to testovani algoritmu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: ja neznam ani instagram, tak mozna proto nechapu ani ted. Neni vysledek naprosto jasnej? Pokud zobrazim svy zpravy omezenymu vzorku lidi, tak je naprosto jisty, ze si ho precte jen ten omezenej vzorek = min lidi, nez predtim.

    Co chapu spatne?
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOUDY: i Twitter to má eony
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: Je to uplne stejny jako u instagramu treba..Proste nekoho pozadas o to abys ho mohl followrovat a kdyz nejses nejakej trolli ucet nebo fakeucet bez fotky, tak te povoli. Dela se to primarne kvuli tomu, aby lidi nemohli sledovat nejaky fakeids, takze to neni zadna novinka. Ostatni socialni site uz to maj plno let.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Twitter nepouzivam, nedava mi to absolutne zadnej smysl. Muzete mi to, prosim, nekdo vysvetlit? :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SATAI: jj. Genialni.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOUDY: no tomu říkám metodologie
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Elon Musk
    @elonmusk
    Made my account private until tomorrow morning to test whether you see my private tweets more than my public ones
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SATAI
    SATAI --- ---
    LoL

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KOUDY: neni/nebylo to jenom jejich .. byl tam prece Panasonic. A navic, co je solar bez uloziste. Takze, kdyz maji nadprodukci baterek, pridavaji i solary.
    PER2: to bude fotka starsi nez 2018 .. i ta siroka cast towarny je nejaka mensi.
    PER2
    PER2 --- ---
    CRAZY_IVAN: to bylo z jejich posledniho promo mega videa, treba to maj pod snehem, nebo pouzivaj stary zabery :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PER2: 2023 máš nějaký starý, current je ted tohle

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    se divim ze furt nemaj strechu plnou solaru
    PER2
    PER2 --- ---
    2023

    PER2
    PER2 --- ---
    2018

    PER2
    PER2 --- ---
    SHEFIK: a odsvani uhliku z atmosfery a generator lasky .. vsechno soon tm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam