• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DZODZO: relativně nedavno číslo přímo od Tesly
    @Tesla
    Total miles driven by the Tesla fleet has exceeded 100 billion miles globally—equal to 532 round trips to the sun!

    https://twitter.com/Tesla/status/1658301638514298880?lang=cs
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SUMAC: obidvaja nejaku svoju nadaci kam sypu peniaze maju uz nejaky ten patek
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    E2E4: to uz je spracovane, tu mas vypocitane emise, mozes si to dat do pomeru https://everydayastronaut.com/rocket-pollution/

    ... a teda dufam, ze travu chodis vyzinat elektrickou sekackou na baterky a nie tym smradlavym dvojtaktom :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    E2E4: já to z hlavy nevím, tak si udělej research sám a pak nám dej vědět

    Tesla vyprodukovala celkově něco přes 4.1 milionu aut
    Od roku 2010 měl Falcon 9 celkem 239 misí
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TOXICMAN: jaký jsou emise co2 z kosmických letů vůči ušetřeným emisím z elektromobilu (při stávajícím energetickém mixu, tj většina z fosilních paliv)

    zajímá mě ten poměr.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    TOXICMAN: mel jsem spis na mysli ze by treba mohli oba zalozit nejakou nadaci jak to udelal Gates nebo Nobel nasypat do ni penize a pomerovat se navzajem, kdo je uzitecnejsi
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    TOXICMAN: oba jsou vlastnici soc siti. Oba jsou tak motivovani click ratem a aktivitou uzivatelu jejich soc siti. To co vidisje proste nahazovani hacku - a kdyz vidim jak i zde triggeruje obvykly okruh lidi, tak je velmi uspesny.
    soc site jsou businness, ktery ma sve pravidla a monetizuje emoce. nic vic nic min. Funguje a oba akteri jsou v tom evidentne velmi dobri.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SUMAC: máš pocit, že píšu něco jiného? a propo, EM s Teslou udělal pro planetu poměrně dost
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    TOXICMAN: ja bych osobne spis uvital, kdyby se tihle giganticky zazobani bilionari s malyma pindourama spis predhaneli v tom, kdo z nich udela pro planetu neco uzitecneho, problemu tu mame dost. nejaky kokot fight v kleci nam moc nepomuze.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    podle mýho je tahle výzva k cripplefightu jen proto že se Elon nějak nechce vyjadřovat o ponorkách.

    #patek

    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    #kecy
    TOXICMAN: no kdyby tam měli bojovat v exoskeletonech, které si sami postaví a naprogramují, tak bych si vsadil na Muska. Kdyby tam měli bojovat botí farmy z jejich sítí, tak tam by měl imho vítězství v kapse pořád ještě Zuckerberg.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Já bych teda radši, aby si pinďoury poměřovali v technologiích...
    SATAI
    SATAI --- ---
    XCHAOS: ja mam jasno - chci videt, jak se vzajemne zmrzaci. At pak Elon sponzoruje elektrody (snad mu je omyjou, nez mu je tam vrazi) a Zuck si bude moct koupit Apple AR Bryle.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SEJDA: ehm, opravdu nevím, komu mám v tomhle případě fandit... to je fakt asi prostě jen na popcorn :-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SITH: ted nevim, koho myslis ..
    SITH
    SITH --- ---
    skutečně novodobý Tony Stark
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SEJDA: Najs! To jdu shanet listky. Tohle si nenecham ujit :)..Doufam ze se vsadej alespon o 5M dolaru kdo vyhraje a pak to daj na nejakou charitu :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SEJDA: celé to bude živě určitě přenášet Twitter a Facebook live.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SEJDA: už na to reagovaly akcie Mety? :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KOUDY: Musk uz potvrdil Octagon ve Vegas

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam