• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    Oběžník pana ředitele:
    Existuje tu klub [Twitter - rychloblogy] ... kdo chce každodenně debatovat o této síti, postovat třeskutě vtipná meme, doporučuju se přesunout tam, tady nechám fakt minimum.
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOUDY: mám zkušenost přesně opačnou. Jsem na Twitteru přes 10 let a podobné problémy, co vidím poslední měsíce, na Twitteru dříve nepamatuji.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    KOUDY: a kdo se ho o ty fyyčury prosil, když to fungovalo? 😉 To samé co s facebookem: ještě tak v roce 2008 byl facebook krásně použitelná síť. Ale proč nechat věci být, když fungují? Musí se do toho přece furt vrtat a hledat, jak to víc osekat a zpeněžit. Až se to nakonec úplně rozbije, zůstane jen plebs a elita se přesune zas jinam. Twitter nastoupil s Muskem na stejnou trajektorii padající hvězdy.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Facebook i instac padaj jednou mesicne..Twitter padal daleko casteji, nez ho koupil Musk..presto tu zas brecite :)
    U omezeni koukani na tweety pise ze je to docasny, takze to za 24 hodin muze bejt zas ok. Nehystercete :)
    OTAVA: Presne tak. Koho to tam nebavi, muze se chystat na prechod na novou Zuckovu platformu, kde bude daleko vic omezeni a cenzury :)..Jinak twitter pridal za posledni pulrok vic featur nez za celou jeho drivejsi existenci :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OTAVA: tenhle jev bude mít velkou setrvačnost, imho
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OTAVA: pozvánku na Bluesky nemáte někdo? Asking for a friend.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NECROMAN: no myslel jsem, že vydělává na reklamě, jako to si vážně myslí, že takovej úbytek shlédnutí reklam vyváží pár lidí s blue?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Proc to resite ? Az nasere kritickej pocet uzivatelu, presunou se na jinou platformu a je klid.
    Nebo to treba vybrusli, ale zatim moc pridane hodnoty nevidim, pouze osekavani funkcionality a pridavani zdi (plus jeho moderovani je fakt dost mimo misu)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Space Karen se asi zeptala data teamu, kolik je ideální počet tweetů, co naštve max lidí...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PALEONTOLOG: 600 fakt není problém rychle spotřebovat, stačí otevřít For You timeline, to je 35 tweetů, 5 si jich člověk rozklikne kvůli komentářům, to je dalších cca 120, a jsme na 1/5 denního limitu za 2 minuty používání aplikace. I těch 6000 je žalostně málo.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    YBUKO: podle posledních zkušeností je to tak 1/10 až 1/30 postů, dávám sice blokace na promoted content, ale tw si s tím očividně hlavu neláme a postne mi to druhej den :D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NECROMAN: a kolik z nich bude placená propagace?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MRAKY: já to původně četl že mohu odeslat max 600 příspěvků za den a teď vidím přečíst. 600 dám běžně když čekám v hospodě na jídlo 🤦‍♂️
    SATAI
    SATAI --- ---
    NECROMAN: jen nevím, kterou statistikou se bude chlubit teď, člověkovteřiny poletí dolů hned, jak nás to přestane bavit refreshovat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SATAI: takový to když refaktoruješ kód a rozhodneš se ho pořádně otestovat až v produkci.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Why Tech Titans Like Elon Musk Want to Have Tons of Kids to Save the World
    https://www.businessinsider.com/pronatalism-elon-musk-population-tech-2022-11?amp=
    SATAI
    SATAI --- ---
    MRAKY: ve zkratce - dojebal to úplně a ještě se tím chlubí
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    https://twitter.com/elonmusk/status/1675187969420828672
    "To address extreme levels of data scraping & system manipulation, we’ve applied the following temporary limits:

    - Verified accounts are limited to reading 6000 posts/day
    - Unverified accounts to 600 posts/day
    - New unverified accounts to 300/day"


    TOXICMAN: yup. ten prenos byl neskutecny :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    všimli jste si upgradované kamery na S2? obraz ostrý jako břitva :)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    já zatím funguju bez problémů, dokonce jsem našel tohle:

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MAKROUSEK: to by se mi nenacitaly nove tweety :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam