• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    SATAI
    SATAI --- ---
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DZODZO: Nejsou to veterány?
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    OMNIHASH: tak mi vysvetli tie homologovane auta s cervenymi blinkrami ako maju v US na ceskych cestach :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DZODZO: #aletovíšžejo... EU je světově známá svým superlaxním přístupem k homologaci čehokoliv na místní trh. Sice to nezvládne nejbohatší automobilka na světě, ale pro Pepu z depa to nebude žádnej problém.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    predavat sa to tu nebude, ale doviezt sa to asi bude dat, akurat si clovek bude musiet vybehat homologizaciu, aby to mohol prihlasit

    ked vidim na ceskych cestach tie auta s americkymi cervenymi blinkrami, ktore ma vzdy popletu, tak urcite to nejako pojde aj s cybertruckom
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    MRAKY: tuhost/absence deformacnich zon.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    SEJDA: tuhost konstrukce se diskutovala hned u predvedeni cybertrucku a panovala nejaka obecna shoda, ze eu proste nebude cilovy trh. Proto jsem byl zvedavy, jaky bude vyvoj :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SEJDA: cituji článek
    Stefan Teller, automobilový expert ze SGS-TUV Saar GmbH, nastínil své obavy ohledně Cybertrucku. "Přední část vozidla nesmí být tuhá," vysvětlil. "Nárazník a kapota musí být schopny absorbovat energii, aby chránily chodce."
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    OMNIHASH: vzdyt ma zrcatka, proc by neprosel?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MRAKY: nezkoumal jsem, ale německým úředníkům už teď praskají cévky z toho pomyšlení
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MRAKY: nepokusí, tohle tu nikdy neprojde
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    TOXICMAN: ja jsem zvedav, zda se pokusi o certifikaci v evrope. videl jsi nejake zpravy ?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Camo Cybertruck spotted in Toronto

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KAERO: asi ego issue :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    AVATAR: WeChat taky zacinal jako nejaky kecalek, a ocividne nemeli problem ponechat si puvodni nazev, i kdyz dneska uz je z toho program na vsechno.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    Akurat uz prestal fungovat x.com/x, tym redirectom to teraz smeruje na nejaky twitter profil
    ARAON
    ARAON --- ---
    PES: Já myslím, že Xvideos z toho musí mít velkou radost. :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PES: to nejsou moc chytre otazky

    - vytvorit novou platformu je drahej a dlouholetej proces
    - dostat tam lidi je tezky, kdyz uz jsou zavedene platformy
    - s tim, ze z toho udela druhej wechat to kupoval
    - evidentne mu o twitter nejde a neslo
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Po 3 měsících od prvního flight testu, Booster 9 na rampě plně tankován.

    https://twitter.com/NASASpaceflight/status/1683179082228412416

    PES
    PES --- ---
    AVATAR: spíš proč zahazuje již relativně cennou "značku" (a nepište nic o "všeobjímající aplikaci jakou svět ještě neviděl" pod X.com ;-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam