• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    PES
    PES --- ---
    Zrovna moc mu nefandí...
    Síť X je pod taktovkou Muska rok. Vyhlídky do budoucna nejsou růžové - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-sit-x-je-pod-taktovkou-muska-rok-vyhlidky-do-budoucna-nejsou-ruzove-40448376
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PES: podle mne musi zacit tim, ze zacne nabizet/udela platformu pro oreprodej uveru. Jakmile by prisel s kreditkami/kontokorenty zakazniky ziska okamzite i v Evrope. V USA staci o hodne mene.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    PES: kdyz uz se paypal rozjel , tak ano. Ja tim jsem chtel naznacit, ze fintech neni v US nejake tabu, ale dari se mu.
    PES
    PES --- ---
    MRAKY: tak tam snad podíl prodal, ne? ale tady, jelikož nasírá kde koho, by ho taky mohli típnout...
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    PES: myslis tak jak "shorel" s paypal ?
    PES
    PES --- ---
    SEJDA: hned jak více sáhne banksterům na prachy/zisky, tak to bude jeho rychlý konec...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SATAI: on mysli USA, nebo mozna jenom Kalifornii, kde jdou tisice bank s tisice systemy a naprd sluzbami.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SATAI
    SATAI --- ---
    TOXICMAN: tak zase je to nejexplozivnejsi cast toho everything. Vedle toho by byla integrace onlyfans ficur jen mala legracka.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SATAI: everything app ne?
    no, to se asi uvidí... za mě ten přínos nevidím, už není rok 2000
    SATAI
    SATAI --- ---
    Elon Musk predicts X will replace banks in 2024 - The Verge
    https://www.theverge.com/2023/10/26/23934216/x-twitter-bank-elon-musk-2024

    Popcorn?
    PES
    PES --- ---
    Americké úřady si chtějí posvítit na Teslu. Prověřují, zda neklame zákazníky udávaným dojezdem – VTM.cz
    https://vtm.zive.cz/clanky/americke-urady-si-chteji-posvitit-na-teslu-proveruji-zda-neklame-zakazniky-udavanym-dojezdem/sc-870-a-224902
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    už aby to bylo... na netu lítá údaj NET November 6th

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PATISLAV: nejen pro raketu, ale i pro infrastrukturu okolo + problém pro FAA/Environmental Assessment
    PES
    PES --- ---
    TOXICMAN: to byla ironie ;-) ... chtěl jsem dodat ještě něco ve smyslu, že "fukar" na úklid špíny a listí z povrchu se dá udělat i méně ničivější ;-) (i když takový taková sněhová fréza z motoru Raptor (i když by jistě stačil i Merlin z Falconu... hmmmm... ;-))
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PES: něco mi říká, že Elon o široké okolí až takovou péči nemá, ale je to dost vysoké riziko pro tu raketu samotnou. Rychlejší náběh výkonu zní zajímavě, bude explozivnější reakce...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PES: neříkají ti Captain Obvious? :)
    PES
    PES --- ---
    TOXICMAN: ...aby zase nelétaly kusy betonu do širého okolí? ;-)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ARAON: a pro druhý start plánují rychlejší náběh výkonu, aby tam tak dlouho nepálila do země
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PES: byl tam dlouhá léta, ale něco jsem umazal, abych dal důraz na ty firmy, tak jak bylo vždycky zamýšleno (a počet znaků je omezen)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam