• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SATAI: detailisto :)

    SATAI
    SATAI --- ---
    TOXICMAN:

    t - 24+h ;-)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Licence
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    T - 24h
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak už posunuli i Starlink 7-7 z Floridy, takže na pátek už mají jen start Starship.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    JONAS3: je to možné, neuvažoval jsem, že by byla loď výrazně hw odlišná od lodi, co by měla přistávat a tak mi to přišlo jako "free" test
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    TOXICMAN: Dejme tomu, že ten prototyp na to není připravený? Další má mít. Prostě tohle není předmětem testu.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    TOXICMAN: Možná nečekají, že by se dostali tak daleko a měli by s tím spoustu práce navíc? Už jenom dostat se s tím k Hawai bude důvod k oslavě.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN: trochu nechápu, proč by v případě úspěšného reentry nechtěli vyzkoušet i vertikální soft landing na vodě... divné...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CROME: jako fakt se mi tu snazis naznacit, ze Musk neni dobrej businessman? on je patek? :D
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---

    @SpaceX
    Targeting Friday, November 17 for Starship’s second flight test. A two-hour launch window opens at 7:00 a.m. CT (14:00 pro ČR)
    CROME
    CROME --- ---
    DRAGON: Dobrej bussinessman co koupi neco o 40 miliard draz nez realna cena? Art of the deal :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SPIRITMONGER: fakt nechapu, kdo ti dal minus, presne si to popsal. I vcetne toho alkoholu, ale to ja nevidim jako problem, proste diskutujou, kourej doutniky, popijej whisku.. bavi je to tak, tak at to tak maji. Spis mne vadilo to, ze to bylo tentokrat uplne o nicem. Elon uz neni ten clovek, kteryho rad posloucham, protoze se pokazde dozvim neco zajimaveho, ta doba uz skoncila. Ted uz je to o tom bruslit v pomluvach, lzich, ohrivani si svy polivcicky, proste ten vizionar z nej uz uplne vypadl. Je otazkou, jestli to kdy vubec vizionar byl, jestli to proste jenom neni dobrej byznys man a umel se nam prodat :)
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    SPIRITMONGER:
    Vystřižená Twitter část rozhovoru:
    Elon Musk on Buying Twitter and Turning It Into X
    https://www.youtube.com/watch?v=N8Nf56srwcA&ab_channel=PowerfulJRE
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    SPIRITMONGER: A když tam popisoval jak má sešívanej krk, tak se mi jenom potvrdili slova nějakýho kouče: nejúspěšnější jsou ti, co dokázali překonat největší úskalí.
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    DRAGON: Taky jsem to skouknul celý. Přišlo mi, že se cíleně vyhejbaj tématům co by mohli mít vliv na akcie Tesly atd. a bylo to takový o ničem.. Navíc Musk vypadal, že toho o Tesle (výrobnim procesu) už ani moc neví.

    Zajímavá byla ta část, kde osvětloval převzetí Twitteru. Přišlo mu, že cenzurojou tak, aby převládaly extrémně levicový názory, protože sídlo společnosti je v nějakym levicovym okrsku. Což ale ve výsledku ovlivňovalo společnost na celý planetě. Tak Elon řek, že to posunul do nezaujatý neutrální pozice (čimž "chrání lidstvo" s nadsázkou). Vypadá, že nahrává zastáncům politický pravice, jenom proto, že předtim to ovládaly extrémní levičáci. A na to Joe Rogan úplně přestal mluvit a totálně zrudnul, páč je to stoupenec levice :D

    A zdálo se mi, že Elon docela dost chlastal, nebo nevim jestli si tam furt dolejval jabkovej džus na začátku..
    SATAI
    SATAI --- ---
    PER2
    PER2 --- ---
    ARAON: heh, presne na tu vec jsem myslel u tyhle dreveny varianty, ze byto byla skvela zbran, kdybyto poradne rozjel :D
    [PES @ Elon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI]
    ARAON
    ARAON --- ---
    Ty fancy poklice na Cybertrucku prý mají tendenci se uvolňovat. A už máme i jedno pěkné video s jednou odlétajicí. :-)
    Imgur: The magic of the Internet
    https://imgur.com/a/CiXmK8W
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam