• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    AVATAR: technicky jo, ale uz je z toho citit antipatie a takova ta potreba si rypnout do Muska za kazdou cenu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    QWWERTY: i ten insider je koneckoncu pravdivej.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    YMLADRIS: prijde mi prehnany myslet si, ze ty media to delaji kvuli "twitteru prebirajicim roli". spousta z toho je proste klasicka mizerna podprumerna novinarina jako okolo kazdeho druhyho tematu + potreba mit fantasticky click-bait titulek, protoze "ackoliv starship vybouchla (coz vsichni cekali), tak doslo k naplneni cilu mise" ctenare nezaujme tak moc
    navic tendencni jsou jenom ty dva spodni ("failure", "far from dreams"). Guardian a WSJ titulky jsou imho neutralni a fakticky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    YMLADRIS: pozice konvencnich medii je ta, ze clickbait zajisti vetsi ctenost clanku. Delala to davno pred tim, nez musk koupil twitter a budou to delat i pote, co x zkrachuje.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    PES: pozice konvencnich medii je, ze muska je treba oslabovat, nebot twitter prebira jejich roli. (v idnesu nevim, patrne tam nekdo jen kopiruje cizi zpravy)

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SpaceX Starship Launch 2 (IFT2) Explained!
    https://www.youtube.com/watch?v=PmiI_up0G2Y
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    PER2: To mi přijde, že se to zacvakává?
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    Tento zaber ma silne Cerveny trpaslik intro vibes, tie motory vypadaju jak ziarovky, ale naozaj to tak vyzera

    PER2
    PER2 --- ---
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    TOXICMAN: Jak je tam připevňují? Šrouby? Lepidlo?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Zejména na těch dlaždicích ve spojích jednotlivých ringů je třeba zapracovat

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Starship & Superheavy Become The Biggest Rocket In Space.... Before Exploding
    https://www.youtube.com/watch?v=hF2C7xE9Mj4
    PER2
    PER2 --- ---
    sry za spam, tech dobrych fotek je tak moc

    PER2
    PER2 --- ---
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    predstavu o starshipu mam docela presnu, kedze do AZtka chodim v podstate kazdy pracovny den a ze sa nieco take velke dokaze vzniest do vzduchu mi stale hlava nebere

    inak starship sa dostal aj do sprav v slovenskom radiu, kde sa bezne prebera iba politika alebo pocasie, takze za mna uspech aspon v tom zmysle, ze sa dobyvanie vesmiru dostava k beznemu dedincanovi na slovensku
    SATAI
    SATAI --- ---
    PES: Petřín
    PES
    PES --- ---
    Zrovna ve čtvrtek jsem AZ vyfotil. Takže pro představu StarShip by byla o kousek vyšší než toho. Pokud někdo máte chuť, můžete zakomponovat do obrázku StarShip pro srovnání (např. nejdřív vymazat ty budovy u kolejiště a tam pak StarShip "zaparkovat" ;-))

    PES
    PES --- ---
    JARDABEREZA: To je fakt, i když AZ-Tower není nic slavného (a má jen 111 m)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam