• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ale zertiky na snowflakes stranou. Cest jeho pamatce. Odmakal toho dost.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ach..klasika v klubiku Elona..O cem se tu hadame dneska decka? Zas se bojite, ze na vas spadnou rakety? Escalate to deescalate! :D

    BRETA
    BRETA --- ---
    PES: je to asi tak reálný, jako že Elon začne schazovat terminály nad Brazílií ze svého tryskáče, abych zachránil svobodu slova

    to je neuvěřitelný, Pes sem ráno vletí, vykadí se přímo mezi dveře a místo aby se někde schoval, tak tady bude všechny obviňovat z ostrakizace :D lool
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PES: ja zadnou nenavist nesirim, ja jenom reaguju na nesmysly. jestli si to nepochopil, tak je mi to lito, ale nic s tim udelat nemuzu.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    nekrmte ho
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PES: "já jen načrtl prognózu možného dalšího vývoje.":))))) neco takovyho urcite zpocenej az na prdeli u vyslechu mekta kazdej naziboomer, co predtim tapetoval fejsbuk vyhruzkama smrti pro Fyjalu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PES: :))))))))))))))))) už mě lidi obviňovali z ledasčeho, ale že můžu za vzestup AfD v Duryňsku, to bylo dneska prvně
    PES
    PES --- ---
    ANDY_WARHOL: viz. OMNI - a lidi jako vy zase šíří nenávist a ostrakizaci všeho co nehýká s Vámi...
    PES
    PES --- ---
    A jelikož máš problémy zjevně se čtením a chápáním textu - já jen načrtl prognózu možného dalšího vývoje...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PES: protože lidé tvého typu šíří konspirační sracky které rozjebavaji společnost. Lež není názor.
    Když budu tvrdit, že červené auto je modré, tak si taky budeš klepat na čelo a smát se mi. To že ty věci nejsou tak jednoznačné jako v mém příkladě, na věci nic nemění.
    PES
    PES --- ---
    OMNIHASH: hele, fakt nepřestaneš? Tvůj styl přístupu politiky teď sklízí ovoce u sousedů v Německu a to je nářků - prý přímo Kontrarevoluce!!!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PES: to jsou silný ublíženecký slova na někoho, kdo diskuzi ráno zahájil tím, že nám blahosklonně vysvětlil, jak to teda je s těma cikánama a arabama, pokračoval nazipříměrama a stihnul všem kolemjdoucím objasnit, kdo má hloupý a naivní názory ještě před polednem. Ona ta úcta a ne/dehonestace jde oběma směrama, víme?
    PES
    PES --- ---
    ANDY_WARHOL: hele, proč máte lidi jako ty či OMNI a podobní takovou potřebu se navážet do těch, kteří nebékají s Vaším stádem , a neodolatelnou potřebu dehonestovat ty, se kterými nesouhlasíte?

    A co je na tom scénáři tak nereálné? Když zakazují přístup na X a chtějí likvidační pokutami omezit VPNky do X, tak jak nereálné je, že by je mohlo napadnout zabavovat terminály StarLinků, které pro přístup k X ani tu VPN nepotřebují?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PES: další krok je ovšem zjistit, kde ve tvém uvažování byla chyba a poučit se z toho. A prostě třeba předpovídat reálnější scénáře nebo nepredpovidat nic, když se ukáže, že na to člověk nemá dostatek schopností.
    PES
    PES --- ---
    ANDY_WARHOL: však co jiného, když to nedopadne tak špatně, tak budu jen rád...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PES: no je tezke si predstavit neco jineho kdyz vidim dene co predvadi ruzni podobni lide, kdyz se jejich zarucene predpovedi nevyplni. takovy krasny priklad benzin za 100 kc, a podobne...

    ale ok, pokud to beres sportovne. kdyz prijdes a reknes, sorry, mylil sem se.tak to ja osobne ocenim
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    :))) já myslím, že péči o úroveň brazilské justice a míru korporátního kapitalismu tamtéž můžeš klidně přenechat jinejm lidem, co já vím, třeba těm brazilcům...
    PES
    PES --- ---
    ANDY_WARHOL: Trochu naivní a hloupá reakce , to si neumíš představit nic jiného?

    Pokud se to nestane, tak mne to jen potěší, že v té BR ještě nejsou tak v prčicích...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PES: a co budes delat, kdyz se to nestane, to ti musi solidne narusit realitu. budes s tim schopny zit, nebo budes predvadet stejnou mentalni gymnastiku jako ostatni ?
    PES
    PES --- ---
    BRETA: Dočkej času...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam