PETER_PAN: tak EU nenařídila Googlu, že nesmí ukazovat mapy na jeden proklik, jenom to, že se musí chovat ke všem hráčům stejně a spravedlivě. To jenom v Googlu si řekli, že než si kazit fungující obchodní model, tak radši použijou plošnej banhammer. Hele já taky jezdím celkem často mimo EU, a pokaždý, když tam jsem na internetech, tak děkuju bohům za všechny GDPR a další místní opatření. Google jde do prdele, protože jsme v pozdním kapitalismu, a firma musí nutně růst a vyvíjet, i kdyby byl původní produkt naprosto v pohodě. Páč nestačí mít nejlepší search engine na světě a řešit 75% celosvětovýho hledání, akcie musej růst, jinak přijde potopa, tak do toho neustále ňoupe jeden manager za druhým a hledá, kde by se z toho daly vyždímat další prachy.