• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILITHEIABEZ DROG...a co dál?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Pořiďte si rodinu. Ta vás zaměstná na 24/7.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    HYBNERKA: jógu mám v pondělí před prací a ve čtvrtek v 18:00 na Míráku. Takže pokud nemáš nějakou super skvělou jógu, kde berou MultiSport kartu, tak klidně i na jógu. Spíš bych brala ty psi a bezdomovce :D Dlouho jsem tě neviděla
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HYBNERKA: já myslím, že pro cvhvíle nudy je to jak stvořený :)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    PALEONTOLOG: No upřímně,já bych musela asi opustit republiku a vyměnit kompletně veškeré známé.. a to taky nejde,.-)
    Snažím se to alespoň omezovat a pracovat na tom,abych to omezila navždy,ale jak jsem psala,jsem slabší indibidualita a není to jednoduchý..ale když mám program,nevzpomenu si na to celé dny..pak přijde chvíle nudy a je to tady...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HYBNERKA: ale mě rizikový faktory pronásledujou, protože si je nosím v sobě, nejsou vázaný na hospodu, klub, lidi, nebo nevím co.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HYBNERKA: no já se k tomu vrátil, úspěšně.
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to jsi jeden ze šťastných,že to šlo i tak..já jsem slabší individualita a musela jsem se fakticky zaměstnat.. a pořád nejsem stoprocentní,.-)zvlášť v těch hospodách,kde to někdo zapálí až jsou nastartovaný mozkový procesory..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HYBNERKA: nenapsal jsem to dost obratně, líp by vyznělo: "za předpokladu, že je jakákoliv závislost špatná...". takhle to vypadá, že jsem ti to podstrčil :)
    když jsem měl pauzu s trávou tak jsem byl buď víc v hospodě nebo víc čuměl na filmy. pohybu tak nějak furt stejně. v podstatě jsem zůstávál ve stejným koloběhu, jenom nehulil a šlo to.
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    PALEONTOLOG: to já nemám,že je vše špatné.. tohle už je ale slovíčkaření,.-)
    Já dala radu dle svých zkušeností,toť vše..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HYBNERKA: tak když máš premisu, že je jakákoliv závislost špatná, tak ruku na srdce, na endorfinu je to závislost taky. možná v důsledku vlastního zdroje drogy stačí běhat a nepěstovat trávu, ale závislost je to taky.
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    PETRPEDROS: aha,já nevěděla,že jde o trávu...proto jsem do toho pořád šťourala,.-)
    PALEONTOLOG: tak pořád lepší tahle závislost než na drogách..zaměstnat se je dle mých zkušeností nejdůležitější,sedět doma nebo ve stejný hospodě,akorát směřuje k tomu si zase dát..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HYBNERKA: nj pohyb, nahradit jednu závislost závislostí na endorfinu. to je good job
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    HYBNERKA: Tak vypadá to že hulení trávy asi nebude tak vážný. Droga to jest a v dnešní době si nedokážu představit že budu dělat titulní stranu časopisu bez nějaké té inspirace. Dokonce s kolegou jsme jednu dobu ani jinak netvořili.
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    PETRPEDROS: No to je hrozný,bez urážky..,.-)
    Tolik ztracenejch let .. samozřejmě já nejsem svatá.. a pořád dobrý,jo?V hlavě?
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    WE_RUN: a kam? ke psům, na jogu nebo na pokec k bezdomovcům?,.-)
    Klidně,pojď.
    ARDNOIDY2K
    ARDNOIDY2K --- ---
    koukni na tyhle videa.. ma to docela pekne udelany .. cekem mi to ted pomohlo..sice ne od zavisloti ale urcite si vic uvedomuju ze si mam vseho vic vazit:) https://www.youtube.com/watch?v=0BwcdW3cbdM&index=3&list=PL1VScTZgv_FHjr9Hg7JpHNEQjq4xrDfKk
    LILITHEIA
    LILITHEIA --- ---
    2ADELL3: "Paráda", tak to byl, podle mého mínění, zatím nejhloupější příspěvek tady. Co to raději zkusit v jiné diskuzi...? ;-) Snad si alespoň v tomhle rozumíme.
    LILITHEIA
    LILITHEIA --- ---
    HYBNERKA: Díky za smysluplnou, seriozní odpověď.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    DOM je psychedelikum na amfetaminovem zakladu....i pikari si prijdou na sve :-)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    prestan brat amfetaminy a zacni brat psychedelika, to smazku vyleci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam