• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILITHEIABEZ DROG...a co dál?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ID Mojma si pamatuju od první chvíle co jsem na Nyxu a moc se toho nezměnilo koukám. Náhodnej filtr našel post z roku 2008, kde je něco jakože od 1.5.2007 definitivně skončil se všema drogama, pak něco podobnýho z roku 2011...

    Přeju ti ať se ti to konečně podaří, ale že o tom budeš pořád dokola psát na Nyx nebude ta správná cesta.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    sem vlezu po mesici a zas nakej mojma:D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOCOURMIKES: ja sem cistej jak panna maria.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    VYHULENY_UFO: kaj se :D
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    MOJMA: " si chce něco pořád dokazovat bez toho, aby se odpojil a odabstinoval ... "
    Je hezky videt, ze ti nedam spat. Ocenuji tvou starost o moji abstinenci. Zatim se drzim diky. :)
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    VYHULENY_UFO: Ty špatný vyfetlo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ty si dobry vyfetlo. :D :D
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    KNOURICE: Lukashiva si chce něco pořád dokazovat bez toho, aby se odpojil a odabstinoval ... Mě je už exhibicionismus uprdele. Bez toho, aby někdo další reagoval na tohle, co jsem napsal, jako "není ti to u prdele, pořád to rozjíždíš" !! Byl sem do tý šou zmanipulovanej a vyprovokovanej. Do drog jsem naopak před 16ti lety šel naprosto sám za sebe a dobrovolně bez manipulace a provokace ...
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    VYHULENY_UFO: Na síti budu připojenej jak dlouho budu chtít a kdy budu chtít. Odpoj se sám, demente. Víš proč jsem od tebe v poště kdysi sháněl drogy? Protože se to tady odjakživa dělalo a protože sem na tebe dostal tip jako na dealera.
    KNOURICE
    KNOURICE --- ---
    Děkuju diskutujícím za pobavení: Na Nyx už chodím jen občas, tak to bejvá pokaždý v něčem překvápko. Najít ovšem takhle osobní a kurevsky emotivní výměnu názorů pod názvem BEZ DROG... A CO DÁL?, to bylo fakt nečekaný :-) Hlavně to dává tomu názvu další významy... Mohla by to bejt diskuse abstinentů, trvale poznamenaných stíhama, potřebou dramatických válek za Pravdu i sklonem k drbání, k nutkání sdílet diskrétní fakta z něčího života s širokou veřejností. Nebo se tu maj scházet nervní toxíci, kterým došel matroš, octli se BEZ a nevěděj, CO DÁL, tak se vzájemně napadaj a hysterčej? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: no mel by proste nejlepsi odpojit se uplne od Site a odjet nekam na par sezon makat do lesa, stipat drivi, tahat vetve, aby prisel na jiny myslenky. jak se rika, prace osvobozuje.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    RAINBOF: Chytře napsáno. :-D Ale jo, naslouchali mi dlouhá léta, až poslední rok to šlo nějak do kopru. :-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MOJMA: mojmo, zda se ze ty mas problem s tim ze jsi tezky dusevni exhibicionista. k tomu vyuzivas socialni site protoze naprimo by te nikdo neposlouchal. drogy jsou ve svetle toho vec podruzna. pokud dokazes zvitezit nad sebou a neplkat o tom na internetech tak to je ten moment kdy jsi vyhral. zivot bez drog je jen zacatek a mel bys to tak videt a tak brat. ze svych cilu skrtni nejakou sebeobhajobu. stalo se, nech to byt neni co spravovat spravi se to samo v momente kdy dosahnes plnohodnotneho dusevniho zivota.
    neber to prosim jako moralizovani (byt to tak muze vyznit). nejvic sily ted budes potrebovat k tomu abys nepokracoval ve vyjetych kolejich, (napriklad mi ted neodpovidal nejaoou sebeobhajobu).

    preju ti silu
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    Nakonec ono není složitý se ani tak zbavit drog a chlastu, jako těch kokotů kolem, co na sebe člověk připoutal.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    No mě to taky nezajímá, to jen Lukáš furt motá to stejný dokola ... :-)) Je to minulost, je to pryč.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TRAUMA: nejsi sama koho to nezajímá...
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Sere si do huby sam sobe a predevsim vsem kteri tady duhle diskuzi berou vazne.
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    IMUS: ok teda pardon, budu mluvit jen za sebe, nezajímá to jen mě, protože jsem myslela, že tohle téma má lepší potenciál než sledování žabomyších válek a toho kdo si sere do huby.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    IMUS: proboha, to nemuzes na okonouvi stalkovat radka hulana? vzdyt sledovat fetaky muzes u hlavniho nadrazi.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    LUKASHIVA: Už toho nech ...už to končí. Vyhrál sem definitivně. Asi neznáš pozadí. Jsem čistej, tuhle nadávku jsem si nemohl odpustit. Sem to netahej prosím, jseš fakt mimo mísu úplně, dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam