• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILITHEIABEZ DROG...a co dál?
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    RAINBOF: Chytře napsáno. :-D Ale jo, naslouchali mi dlouhá léta, až poslední rok to šlo nějak do kopru. :-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MOJMA: mojmo, zda se ze ty mas problem s tim ze jsi tezky dusevni exhibicionista. k tomu vyuzivas socialni site protoze naprimo by te nikdo neposlouchal. drogy jsou ve svetle toho vec podruzna. pokud dokazes zvitezit nad sebou a neplkat o tom na internetech tak to je ten moment kdy jsi vyhral. zivot bez drog je jen zacatek a mel bys to tak videt a tak brat. ze svych cilu skrtni nejakou sebeobhajobu. stalo se, nech to byt neni co spravovat spravi se to samo v momente kdy dosahnes plnohodnotneho dusevniho zivota.
    neber to prosim jako moralizovani (byt to tak muze vyznit). nejvic sily ted budes potrebovat k tomu abys nepokracoval ve vyjetych kolejich, (napriklad mi ted neodpovidal nejaoou sebeobhajobu).

    preju ti silu
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    Nakonec ono není složitý se ani tak zbavit drog a chlastu, jako těch kokotů kolem, co na sebe člověk připoutal.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    No mě to taky nezajímá, to jen Lukáš furt motá to stejný dokola ... :-)) Je to minulost, je to pryč.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TRAUMA: nejsi sama koho to nezajímá...
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Sere si do huby sam sobe a predevsim vsem kteri tady duhle diskuzi berou vazne.
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    IMUS: ok teda pardon, budu mluvit jen za sebe, nezajímá to jen mě, protože jsem myslela, že tohle téma má lepší potenciál než sledování žabomyších válek a toho kdo si sere do huby.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    IMUS: proboha, to nemuzes na okonouvi stalkovat radka hulana? vzdyt sledovat fetaky muzes u hlavniho nadrazi.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    LUKASHIVA: Už toho nech ...už to končí. Vyhrál sem definitivně. Asi neznáš pozadí. Jsem čistej, tuhle nadávku jsem si nemohl odpustit. Sem to netahej prosím, jseš fakt mimo mísu úplně, dík.
    IMUS
    IMUS --- ---
    TRAUMA: A tak třeba me to zajima, jelikož mojmu sleduju uz taky nejakej ten rok, a je pekny videt ze si jen sere do huby. Ne ze bych mu nepral vystrizliveni, ale na to ze ma bejt skoro pul roku cistej a odprostenej od toho "minulého mojmy" nejak nevidim posun k lepsimu.
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    LUKASHIVA: mě je tě líto, že tě otravuje, ale jak to vypadá, nikoho tady nezajímá co id mojma dělá na okounovi a co mezi sebou máte, takže ti tady s tím asi nikdo nepomůže a plníš to tu úplně zbytečně a mimo téma. akorát ho tak provokuješ k další akci.
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Jen si neodpustim jeste posledni koment.
    Mojmire vazne ti neni blby vsechny tady krmit jak ses cistej a strizlivej?
    Jak ses posunul dal a bla bla bla... a pritom na okounovi ve stejnej cas predvadis tohle?
    Si nasel pod stromeckem obalku s tisicovkou a rychle si bezel pro peri, vid?

    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    DUHAR: Ja se snazim vysvetlit, ze jako u vsech, fet je dusledkem, ne pricinou. Takze Mojku do niceho netlacim. Kdyz jsem se mu snazil takra 10 mesicu zpet domluvit, ze by mel svy osobnostni problemy resit jinak nez fetem, tak mne zaradil do osy zla, ze jsem na nej nastrcenej. A to si jede daaal.

    Marna snaha...
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    LUKASHIVA: karma je svině', mikešovo jezero na tebe.

    netlač ho do toho zpátky sakra. hned první čtyři slova.

    přej mu, aby se kvalifikoval zpět, mezi lidi.

    dořešte si to s PČR, ale hlavně se začněte oba chovat jako chlapi, a ne jako dvě stupidní fetky.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    DUHAR:
    ONEHEART: Já jen reagoval na Lukáše. No první co je, tak s mojí existencí souvisí to, že na mě podali trestní oznámení a řeším to s kriminálkou. Jenže to bylo od začátku na mě narafičený a já to věděl. Lukashiva v tom jede taky. První bylo odabstinovat, druhý je tohle. Pak práce atd. Vše musí jít popořádku...
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    GO MOJMIRE GO!
    Vazne sem zvedavej co vytahnes, kazdopadne ti unika fakt, ze kdyz nekdo predvede takovou miru prolhanosti a moralni levoty, kterou hrde stavi na obdiv a'la "dejte si bacha, podivejte ceho se nestitim" jakos zvladl ty, tak tezko bude neco menit. Ti furt nedochazi, ze ty ses uz ze spolecnosti slusnych lidi diskvalifikoval davno. Vubec ne tim ze svuj pocit menecenosti lecis fetem, to je tvoje soukroma vec, ale tim co ses za zmrda. A toho za drogy neschovas.

    Uz toho necham, je fakt ze to sem nepatri.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    MOJMA: doporucuji misto s nekonecnym potencialem. jezero, hory, nebe, more, aktivitu.
    zaclonky jsou tezka cesta. rozbij ten stereotyp hlavne a najdi si neco daleko od minulosti.

    MOJMA: a jestli muzu jeste jednu nevyzadanou radu, na tohle se vyser predevsim. co kdo jak kdy komu. zabomysi valky to jsou. to vazne neni to podstatne, ve chvili, kdy ti jde o dalsi existenci. kdyz se v tom budes dal placat, a nedokazes se od toho odstrihnout, tak myslim, ze je to vyreseno.

    Mojmir zustane stat na miste.

    Kdyz jsem zacinal na nyxu, figuroval jsi v mnoha auditech o drogach.. uz je to delsi dobu. neni na case to zmenit a postavit se na vlastni nohy? vazne v tom chces pokracovat.. nadosmrti?
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MOJMA: tyvole kéž bys ten svůj estébáckej archiv z hlavy vyhodil už někam doprdéle, jak se chceš s takovou tunou vysněnejch sraček vůbec pohnout někam dál? :/
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    LUKASHIVA: Víš, k čemu je soukromá pošta? Brzy se dozvíš, co proti tobě a na tebe všechno mám ...
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    LUKASHIVA: nevim co jste si, ani me to vlastne nezajima. nezapomen, ze je to Mojmira zodpovednost, kdyz se zameri na reseni nedavne afery, tak se nikam neposune. oprostit se od minulosti neni sranda, ale verim, ze tam sance je. je opravdu na nem, jak se s tim vsim popere. a tohle si fakt reste v poste. kokoti:P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam