• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WE_RUNKlub přátel MultiSPORT card!
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Tak včera jsem byla poprvé v Corinthii a bylo to strašně skvělý. Tohle fakt doporučuju. Sauna super, pára super, bazén středně super a přístup nejlepší. Fakt jsem si to tam užila. V sobotu jdu znova
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Ty jo tak koukám, že můžu i do bazénu v Hloubětíně, je tam slaná voda.....nesežere mě chlor, super!
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    tak na vaclavaku na multisport bez omezeni, je to tam hezky, tri patra a miliarda stroju co jsem v zivote nevidel :) slozeni mi prislo jen cizinci a lidi s multisport kartou :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    BECKOU: ve world classu v mariottu je na multisport vstup ve vsedni dny jen do 16:00, myslel jsem si, ze se to tyka i pobocky na Vaclavaku, ale koukam, ze v seznamu sportovist tahle poznamka neni, tak treba je to neomezene. schvalne dej pak vedet ;)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    chystam se vyzkouset World class fitness na vaclavaku, byl tam nekdo? je pravda ze obcas jsou vyhranene hodiny (asi ve spicce) kdy karticka neplati?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ja chodim do pevanu v karline, pac tam cvici muj trener. sam pak zkousim postupne nejaka fitka okolo (praha 3) a o vikendech nebo dopoledne, kdyz mam odpoledni, chodim do world classu v marriotu, protoze krom fajn fitka je tam i virivka :)

    a na koukani na Prahu z vejsky jsem byl jednou v apollo spa v corinthii. na kouknuti dobry. ale jinak je tam nuda :)
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    FORREST: diky, to zni fakt dobre :)
    FORREST
    FORREST --- ---
    WE_RUN: Do Fascinace chodim pomerne dlouho a spokojenost. Mozna trochu mensi zazemi, ale siroky vyber fajn lektoru. Beru si tam i dost individualu, takze mi vyhovuje komplexni pristup, vcetne moznosti masazi.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    SYPH1: já chodím na boulder do Letňan a strašně mě láká si vylézt o trochu výš. Jenže k tomu jsou potřeba dva. Nicméně můj lezeckej styl je ještě dost bída, takže někdo zkušenější by se hodil
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    WE_RUN: v big wallu je i krásnej boulder, takže můžeš i sama, ale jestli nevíš o co jde, tak je lepší parťák
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Ahoj sportovci :)

    Otázka spíš pro holky..... http://multisport.cz/sportoviste/studio-fascinace-tyrsuv-dum-ujezd-45040-p-1/ chtěla jsem vyzkoušet něco tady, nemáte s tím někdo zkušenost?

    Jinak já pravidelně navštěvuju jógu a chodím na h.e.a.t., mám už nějaká osvědčená místa a lektory, takže můžu doporučit :)

    Jinak bych chtěla vyzkoušet zalézt si big wall (ale samotný mi to asi nepůjde) a chytám se do Panorama hotelu omrknout Prahu z vejšky :)
    Top Deck wellness a fitness centrum (Panorama Hotel Prague), Milevská 7, Praha 4 -
    Top Deck wellness a fitness centrum (Panorama Hotel Prague), Milevská 7, Praha 4 -
    http://multisport.cz/sportoviste/panorama-hotel-prague-milevska-7-praha-4/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam