• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WE_RUNKlub přátel MultiSPORT card!
    REAPER987
    REAPER987 --- ---
    PETR_TNT: Ahoj, měl bych zájem
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    PETR_TNT: hezky :)
    ARRESTA
    ARRESTA --- ---
    Jo, mám stejnej dotaz jako většina lidí tady - dneska jsem poprvý zkusila půjčenou multisportku a wau! Chci... Máte někdo?
    EXIS
    EXIS --- ---
    Ahoj, je tu někdo, kdo by byl schopen zařídit dvě kartičky? Rád i přeplatím těch 790 Kč.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Ahoj, nemate nekdo moznost sehnat Multisportku, prosim? Rada se odmenim :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    na trh přichází konkurenční produkt s obdobným konceptem...

    Creative Dock spustil pro Sodexo volnočasovou kartu Active Pass – FeedIT.cz
    https://feedit.cz/2017/09/12/creative-dock-spustil-pro-sodexo-volnocasovou-kartu-active-pass/
    MARSSI
    MARSSI --- ---
    Dobrý den, máte někdo prosím volnou Mutlisport kartu? :-)
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Náhodou někdo jednu volnou Multisportku od srpna? Budu platit klidně s nějakým bonusem pro toho, kdo mi to umožní. Končím v práci, kde ji mám a bude mi to chybět... díky
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Rekola od cervence do listopadu!!!!
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tyjo koukam, ze je (nove?) umozdnen vstup do holmes place na andelu a v karline, lehce omezeno (ne ve vsedni dny ve spicce po 16h, ale vikendy bez omezeni). to nebyvalo, ne? chodite tam nekdo, ktere studio je lepsi?
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    FRKY: Hloubětín je od šesti
    FRKY
    FRKY --- ---
    Neměli byste tip na bazén v Praze po ránu? třeba v 6? díky
    SKAKLARA
    SKAKLARA --- ---
    Kolik doplacis ve stepu? Nemůžu to nikde najít :) Díky moc.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    JUANITA: Corinthia a Step, ve Stepu teda doplacis, ale stoji to za to=)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    JUANITA: Jestli nepotrebujes bazenek, tak dobra sauna je na Zlicine (http://sipkova.cz), vstup na 3 hodiny, prosteradlo v cene, zamecek za vratnou zalohu. Prostredi dobre, sauny super.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    nejake tipy na fajn sauny v praze?
    SKAKLARA
    SKAKLARA --- ---
    Chodím v pondělky na kruháče do fitka www.svetpodpalmovkou.cz je to tam fajn :-)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Máte nějaké tipy v okolí Palmovky? Ideálně osobní zkušenost.
    EXIS
    EXIS --- ---
    Ahoj lidi, je možné přes někoho z vás získat kartu? Klidně si zaplatíme plnou cenu!
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak mi asi bude multisport karta končit, měním od října práci a nový zaměstnavatel má na benefity cafeterii, tak úplně neočekávám, že tam bude... z toho důvodu obcházím ještě v poslední měsíci dosud nepoznaná fitka a testuju je, abych si vybral, kde se případně posléze upíšu s nějakým delším členstvím. máte nějaké tipy, kam třeba vy sami rádi na multisport chodíte? pracovat budu na Andělu, bydlím na Žižkově, preferuju hlavně okolí Žižkova, protože po práci stejně asi budu nejdřív spěchat domů venčit...

    dnes jsem byl konečně prvně ve World Classu na Václaváku a celkem se mi tam líbí, i když můj dříve oblíbenej Marriott to není. a mají teď roční členství za 9000, což mi přijde ok. v okolí znám HitFit na Floře, tam mě to úplně nebere, starý vybavení, atd. pak Euforii na Žižkově, ale ta je mi malá... kdysi jsem měl roční členství v BBC, ale tehdy mě cvičit moc nebavilo a tak jsem to moc nevyužíval, navíc mi tam hodně neseděla atmosféra, ale zvažuju se tam podívat po letech na nějakou zkušební návštěvu, jestli to budu vnímat jinak. Za případné tipy díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam