• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHZbytečné produkty...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ALEA: Základní funkci potahů na křesla je, aby lezl dolů při sebemenším pohybu sedící osoby. Mám podezření, že v naší generací nebylo tolik hyperaktivních dětí, protože nás od útlého věku drilovaly potahy křesel k naprostému sedacímu klidu ("Podívej, jaks to zase shrnula, koukej to narovnat!")
    ALEA
    ALEA --- ---
    TSOH: to mi připomíná mou babičku... ta dává na všechen možný i nemožný nábytek výrazně barevné kousky látky, které spolu navzájem zoufale neladí - aby se to neošoupalo, nepoškrábalo. Člověk má pocit, že se závěs a potah křesla chtějí vzájemně překřičet.
    (potah křesla jsem viděla u mnoha lidí, ale když je příliš úzký, aby plnil funkci a těžce barevně neladí s čímkoli dalším...)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CASTROL: To jsem viděla jako reklamu na FB... prý to někomu zachránilo manželství, když se po narození dítěte nedokázali bavit o ničem jiném než o posraných plínkách.. tak třeba to tak zbytečné není :D
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Chtěli byste se dozvědět o partnerovi něco nového a zároveň oživit vaše partnerské rozhovory?https://spolunasbavisvet.sk/pokec-karticky-ceske/
    úplně mě to děsí
    MHO
    MHO --- ---
    ALENNAI: náhodou. Jak se budou hodit až tě zažene upír do kouta a dojdou stříbrné kulky.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Ježíšovy boty stojí nekřesťanské peníze, v podrážce mají svěcenou vodu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...icni/jezis-kristus-boty-brand-svecena-voda.A191015_172612_eko-zahranicni_maz
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Posilujte při jídle s 1kg fitness příborem | Slevomat.cz
    https://www.slevomat.cz/akce/1504828-posilujte-pri-jidle-s-1kg-fitness-priborem
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    Ale na tomhle bysme se asi shodli, ne?
    Tomatan robot
    http://www.youtube.com/watch?v=8ncKOQS0pvU
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CARLOZ: no uz me ta hra moc nebavi. Zase kazdej vi, co si mam a nemam myslet...
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    GRANTORINO: o tom jeslti je podle tebe neco zbytecne nebo nikoliv rozhoduje tvuj nazor, ktery se ovsem muze vyrazne lisit s nazory ostatnich :]
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CARLOZ: takze o tom jestli je neco zbytecnyho nebo ne, rozhoduje teda kolegium na nyxu, jo :D? to jste meli rict rovnou, ze to musi projit mistni komisi ;)
    CARLOZ: promin zrovna se laduju pulkou grilovanyho kurete, na chebicky ani pomysleni :), ale dik za nabidku
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    GRANTORINO: opakuju jen to co tim chtel basnik rici.. a je zbytecne resit vec, ktera je evidentne sikovna a ne zbytecna, takze sem vlastne nepatri :] p.s dneska budou k veceri chlebicky, kdyby jsi mela chut na prasarnu :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CARLOZ: to opravdu nebudu delat sto chlebicku na oslavu, povazuju chlebicky za totalni prasarnu a rozhodne je nevyrabim :)))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CARLOZ: opakujes to, co uz tady nekdo napsal, takze mozna je cele tohle auditko zbytecne, protoze cokoliv vzniklo za nejakym ucelem ;)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Ale kráječ na vajíčka ocením i u jednoho kusu, protože nožem tak rovný plátky neudělám.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CARLOZ: Takhle je zase použitelné kde co. Mně přišel naprosto zbytečný kráječ banánů, ale když jsem viděla chlápka ve stánku s palačinkama, jak s ním rozprskával banán na palačinku jedním pohybem během smažení, tak jako ano, i tohle má své uplatnění.
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    GRANTORINO: to ze ho nepouzivas neznamena ze je zbytecny.. az budes delat 100 chlebicku na neakou oslavu tak ho jiste ocenis ;].
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PAJAOVA: nevim, co tim chtěl basnik rici.. "Já i známí ho třeba používáme." je uplne stejna logika


    "setkali jste se s výrobky, které Vám připadají zcela zbytečné ? " ---) ano kráječ na vajíčka mi připadá zbytečný
    netušila jsem, že je tohle auditko k dokazovaní toho, že něco není zbytečné... ale ja vam nepotrebuju nic dokazovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam