• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHZbytečné produkty...
    MHO
    MHO --- ---
    Zde zbytečný produkt dokonce se zbytečnou reklamou.

    KULINA | K čemu tohle slouží? Neuhádnete!
    https://www.youtube.com/watch?v=NK2Epi-mK3U
    MHO
    MHO --- ---
    POZITRON: Teď jsem si CLEXANE bohužel chvíli píchal. V lékárně mi k němu aplikačního sloníka vnucovala. Prý hodně lidí prostě nedokáže jehlu do svého špeku zapíchout. A že pokud nemám s aplikací injekcí zkušenosti mohu se poranit. Snažila se dost. Taky je to kus silikonu za litr.
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    CZK 147.50 27%OFF | Funny 3D Frying Pan Case For iPhone 13 12 Pro Max 12 Mini 11 Pro SE 2020 10 X 7 8 6 6s Plus XR XS Max Pot Back Phone Case Fundas
    Funny 3d Frying Pan Case For Iphone 13 12 Pro Max 12 Mini 11 Pro Se 2020 10 X 7 8 6 6s Plus Xr Xs Max Pot Back Phone Case Fundas - Mobile Phone Cases & Covers - AliExpress
    https://a.aliexpress.com/_mKtUOrA
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    POZITRON: dokážu si představit, že jsou lidi, pro které je manipulace se stříkačkou obtížná, mají problémy s jemnou motorikou apod. Tak nějak si představuji využití tohoto, jinak by se s tím určitě dalo i masturbovat
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    omlouvam se, pokud to nekomu bude pripadat nevhodne, ale ze zkusenosti s pichanim clexane rikam WTF do prdele? kam se hrabe doza na kiwi... pichnuti injekce, se kterym to ma pomoci, je otazka 2 vterin a zvladne to pomalu i slepej a asi i jednorukej...

    [KAIAFOX @ Psychika a materstvi]

    TUGI model 2 – pomůcka pro aplikaci injekcí Clexane, Fraxiparine | TUGI
    https://tugi.cz/model-2

    TAPINA
    TAPINA --- ---
    NA_PYCZU: Dnešní fény mají na to pojistku a vypnou se. Ale i kdyby ne, tak si myslím, že když zabalím psa do pytle a pustím tam fén, tak získám teplého mokrého psa, ale ta vlhkost prostě nemá kam jít.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    TAPINA: Ten fén rozhodně dlouho fungovat nebude. V mládí mě napadlo dovysušit rukáv fénem, ten chudák po asi minutě zasmrděl spáleninou a skončil.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    CASTROL: Moje prateta měla cosi podobného na hlavu, taková koupací čepice s hadicí, kam se nasadil fén.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CASTROL: To přece ani... nemůže nijak fungovat, ne?
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    ach!

    ALEA
    ALEA --- ---
    ALENNAI: po testování několika desítek "bazmeků" (jak by to nazval můj otec) a možností zdobení perníčků - "zdobicí tužka" může vážně fungovat. Překvapivě dokonce lépe než klasický kornoutek z papíru. Ale většina jich je dělaná spíš na to, aby se to dalo dát do ruky dítěti, které se stejně zamaže celé bez ohledu na kvalitu produktu a výsledek bude někde na škále mezi "roztomile upatlaným" a "docela dobrým". Což s "tužkou" bude výrazně jednodušší a čistší než kornoutek nebo zdobicí sáček.
    Přijde mi, že to není zbytečný produkt, jen buď špatně udělaný a nebo nemá reklamu mířenou na správnou cílovku.
    (Omlouvám se, nejsem profík ale už několik let se snažím najít něco, co by mi fungovalo. A teď mám pocit, že jsem našla a je to zrovna jeden typ "tužky". A to jsem letos zkoušela asi 5 různých způsobů, jak na ty perníčky tu polevu dostat.)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    chujovská zbytečnost, kterou jsem si koupila!!!! Nevím, jak jim ve firmě fungují fyzikální zákony teda...

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    Patří to sem vůbec?

    TSOH
    TSOH --- ---
    2020 Newest Women Pelvic Floor Muscle Inner Thigh Exerciser Hip Trainer Butt Training Fitness Tool | Wish
    https://www.wish.com/...al=true&fbclid=IwAR2tPFlrEa0XVbu5V-kjtLJuOE5Ce7s96Aj3bsEiTfwCnTY92kh2FA46Oxc
    ALEA
    ALEA --- ---
    TAPINA: to u nás taky... já se nikdy nenaučila "sedět normálně jako člověk aby to nepadalo" :D
    ale moje mamka měla třeba potahy šité (vlastnoručně), takže poměrně dobře držely a všechny byly ze stejné látky + ladily do obýváku (vše v přírodních tónech)... přítelova babička má potahy z deky, ale přes celé křeslo a stejné barvy, takže se sice shrnují, ale aspoň vypadají hezky...
    Moje babička ustřihla nějakou deku nebo co, takže na oranžových křeslech měla úzký jedovatě zelený proužek, který nebyl ani přes celý sedák a na zádech taky nebyl až nahoru. a na gauč jí to nestačilo, tak tam byla nějaká hnědá deka se vzorkem... a k tomu dodala do oken temně rudé závěsy... Co se přestěhovala, má v přírodně laděném obýváku potahy zářivé žluté...

    potahy můžou sloužit účelu (minimálně ty maminčiny se nesesouvaly a daly se sundat a vyprat), ale ty barevné hrůzy jsou prostě hrůzy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam