• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _IOB_Vaše hudební žebříčky a PROČ?) obhajte svůj výběr, a na čem ste vyrostli
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    prvni ze serie clanku TOP10 songu 2015 spratelenych osob:)

    #1 podle Troniqa



    Elektronická hudba roku 2015 - top 10 podle Troniqa | Hudební server FMZine.cz
    http://www.fullmoonzine.cz/clanky/elektronicka-hudba-roku-2015-top-10-podle-troniqa
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    ok, ať je sranda, já to tu poctím prvním příspěvkem .) Moje top 12 OF ALL TIME. chronologicky dle doby objevení a favorite alba. Sorry, míň jich fakt nejde.

    1. Supercrooo - Toxic Funk
    2. Aphex Twin - Drukqs, Ventolin Mixes, prakticky celá diskografie - (Favorite track of all time - Vordhosbn)
    3. Amon Tobin - Bricolage, Permutation, Supermodified
    4. (Chris) Clark - Body Riddle, Empty The Bones Of You, Iradelphic (Imho Clark jako jeden z mála si dodnes drží své kouzlo)
    5. Regina Spektor - Songs, Soviet Kitsch, Begin To Hope, (dál ani ťuk)
    6. Portishead - Dummy, Portishead (Third neoslovilo)
    7. Boxcutter - Glyphic, Oneiric (bonus - dvakrát osobní setkání - hrozně fajn člověk)
    8. Dizzee Rascal - Boy in Da Corner, Showtime (Favorite track of all time - I luv U)
    9. Prefuse 73 - One Word Extinguisher + asi celá diskografie
    10. Shlohmo - Places + až na novější věci vše
    11. B. Lewis - Mercury Back Burn, Science Within Reason -> (imho jedno z nejlepších a nejpropracovanějších alb ever)
    12. Knxwledge - SKR∆WBERRiES.FUNR∆iSRS VOL.3 + celá diskografie + objeven díky podcastům Shlohma + jediný artist, kterému jsem vykoupil v roce 2013 bandcamp a e-mailem mi poslal děkovačku, fascinovala mě u něj zejména politika loopu a smyčky, (nejspíš proto, že můj život se taky točí celý ve smyčce, fascinace sidechainem a špinavým zvukem a imho je loop samostatným a svébytným druhem vlastního hudebního žánru a formou umění.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam