• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNthe Expanse
    JONY
    JONY --- ---
    Tak za mne psolední díl parádní a změny oproti knize tomu velmi prospěly.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    SATAI: Plejtvak? Proc plejtvak? Razorback prece neni plejtvak plus pro zavodni lod mi to prijde jako dost zvlastni volba jmena.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Vime, ze bude serie 2. Dalsi zatim schvalene nejsou.

    Jinak na tw je aktivnich hodne hercu, autori...
    JONY
    JONY --- ---
    JAKKILLER: údajně má první série končit útěkem z Erotu. Ale netuším zda je to oficiální info a pokud ano, nakolik se třeba posune linie zatím běžící na Zemi a jak moc se to bude lišit od knihy.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    Cau, vite nekdo kam az serial pujde (jak daleko v deji knih)? Uz je to naplanovane nebo taky zalezi na ohlasu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FIDO_LETI_DOMU: jj Miller je skvelej
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Miller je nejlepší antisociální (anti)hrdina, kterýho jsem za poslední xx měsíců viděl nebo o něm četl. Pořád toho herce vidím, jak hrál v Mutant Chronicles a teď tady a nemůžu se vynadívat.
    OMN
    OMN --- ---
    jo mas vlastne pravdu, vzdyt nasel ve skrini skafandr a je i zminen v tech videohovorech s jejim otcem
    SATAI
    SATAI --- ---
    OMN: Je to trochu jinak, ale to zatim nemuzes vedet ;)
    (Julii patrila jedina lod a to Plejtvak, zavodni clun. V serialu je IMO letmo zmineny, kdyz Miller cte "emaily" od rodicu.)
    OMN
    OMN --- ---
    takže, chápu-li vše správně:

    Ta kybernetická plíseň byla vytvořena na Phoebe. Julie Mao byla vyslána Dawesem, aby ji vyzvedla, ale Scopuli byla napadena někým cizím na lodi Anubis. Unesli jak Julii tak i plíseň, ale něco se zvrtlo. Scopuli je v tahu a Julii se podařilo uniknout až na Eros, kde ji posádka Rosinante s Millerem našli. Mám pravdu? Anebo teda Anubis skutečně patřila Julii? Jakou roli teda hraje Scopuli a Phoebe?
    OMN
    OMN --- ---
    Remember the Cant.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam