• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIDALARodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Nejsem úplně sólorodič, mám děti (kluc 5 a 7 let) ve střídavé péči. Je to pro mne vcelku nové, zatím jen pár měsíců. Zajímalo by mne, jak se vy potýkáte s životem od běžných věcí (práce, které doma potřebujete udělat a přitom udržet děti přiměřeně v pořádku a míru) po něco takového jako je seznamování s novým partnerem.
    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: drzim palce
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    LITROP: U nás jo... my zdá se máme fajn strejdu... ne, že by to bylo jednoduché tedy. Docela se potýkáme s problémem, jak na sebe naroubovat ty naše dva odlišné busy životy. On děti nemá, ale vztah k nim má pěkný, snaží se a baví ho to s nima... jen je to pro něj všechno opravdu hodně nové, občas je toho na něj očividně dost, takže spolu zatím nebydlíme, byť je u nás často, potřebuje občas prostor sám pro sebe. Uvidíme jak co budce dál, ale z měna k lepšímu je to výrazná. Na to, že já žádného chlapa ani strejdu pro holky nehledala, to tak nějak prostě dopadlo.
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOPRETKA: jak to pisu...:)mamu samozrejmne maji..ale
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    LITROP: jak to máme chápat?
    LITROP
    LITROP --- ---
    tak uz zase bez mamy....:(
    LITROP
    LITROP --- ---
    zdravim tak copak je u vas noveho?nejaky pozityva?
    NYA
    NYA --- ---
    NYA: sumary této knihy
    Chybějící otec, chybující syn - Guy Corneau | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://m.kosmas.cz/knihy/168248/chybejici-otec-chybujici-syn/
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    mam tu detsky spacacek, asi do roka, kojdu s dirkou, ale fcni,,odepinaci ta latka.na.prsu, polstarky do podprdy,,co uz nevyuziju, latkovej pas do postylky.. muzu poslat poctou za tyden.az.dva, esi se nekomu hodi?
    NYA
    NYA --- ---
    Mentoring pro sólo rodiče | www.aperio.cz
    http://aperio.cz/801/mentoring-pro-solo-rodice
    LITROP
    LITROP --- ---
    co zajit s prtatama ven zahradka hriste...
    NYA
    NYA --- ---
    PIDALA: zachránci světa:)
    ACKO
    ACKO --- ---
    BALAENA: no ta s tím synkem ale nakonec vytvořila pracovní tandem a neztratila ho z dohledu, jen se k němu jako synovi nepřihlásila
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Na tom něco rozhodně bude! Otec té mladší taky jako dobrovolník učil černoušky v Africe :D
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    BALAENA: ta taky ci co?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ACKO: a což Maria Montessori...
    ACKO
    ACKO --- ---
    NYA: tak tohle chování mužů má už velmi hluboké kořeny. Slovutný pan Rousseau dávající zcela nový koncept výchovy dětí odložil své vlastní děti do sirotčince.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam