• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    AETHER: pripojil bych se k podpore stamprlat. nejen, ze je to zajimave, ale taky se tim da na to vyroci prituknout ;-) A nejake to tricko se take neztrati, jsem pro jednoduche logo v nekolika barevnych provedenich.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    samy pekny dyzajnovky, ale cekal jsem nejakej krasnej vezenskej styl s malym logem a velkym uzivatelskym cislem na hrudi.
    KEB
    KEB --- ---
    JDAG: Nápad dobrý, ale místo ztrojení bych to udělal jen jakože vyřezaný hranol. A navíc mě to stejně moc nebere. Proč Y? Řekne si každý kdo to uvidí.
    KEB
    KEB --- ---
    KEB: Dbře tak tenhle vtip nevyšel :D Byla tu spousta pěkných návrhů a něco si i představit dokážu, ale pokud se vybere jeden konkrétní návrh tak se najde spousta nasraných lidí, kterým to nebude vyhovovat. Co takhle vybrat tři čtyři pět a dát je volně k dispozici, ať si je každý použije dle uvážení. Hrnky, třička, štamprle atd a pak udělám velkou prezentaci...
    KOJB
    KOJB --- ---
    JDAG: To ztrojení vypadá super;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    15 let,
    15 let kazdodenniho aspon jednoho vytlemu
    15 let kazdodenniho presvedceni, ze nejsem uplnej magor (jsou tu vetsi)
    15 let poznavani novejch lidi, tolik polibku, sexu a vubec
    15 let kozicek v exihu a vsude jinde, volicky, zadecky,
    15 let debat kolem aut
    15 let sedmi veci ktery jsou vice ci mene ujete
    15 let chatu uplne vo hovnu kterej nas vsechny stejne bavi
    15 let alternativnich i mainstreamovejch debat

    ergo, ja chci to tohle tricko!
    JOPS
    JOPS --- ---
    JDAG: nevim proc, ale porad nejak ctu LYNX :)
    JDAG
    JDAG --- ---
    Tak ještě jeden návrh :)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jsme stary chce to dudliky chrastitka a bodycka pro pokrocily pak hotwheels s potiskem
    KOJB
    KOJB --- ---
    Lidi co je to tady za ponurou oslavu? Myslím, že se tady objevily skvělý návrhy triček a celkem plodná diskuze o nich. Ale opravdu jsou PATEJLův náhled na věc a jeho závěry platné ? NO WAY!
    SATAI
    SATAI --- ---
    (chroupe popcorn)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ale prd. Jasne, pokud svoji prislusnost k elitam lidi vyjadrujou tim, ze brblaji nad stavem komunity, sarkasmem a forkama a vzpominaj jak bylo pred 15 rokama vsecko lepsi, trava zelenejsi, pro min lidi na deleni a vubec, tak je to spis problem tech elit, nez komunity, ze aktivne neparticipujou na formovani nejakejch norem chovani, neprinasi zajimavy temata a zpusoby vyjadreni a kdyz se najde prilezitost komunitu tmelit, tak reknou ze je to vlastne serre a nezajima.
    KEB
    KEB --- ---
    JVMLOK: Spíš pomalý úpadek...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tak jsou to narozky nebo pohreb?
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    PATEJL: Zadneho sarkasmu jsem si nevsiml...

    Ale mozna to bude tim, ze jsem asi pred pulrokem vazne ranil Lacroixovo ego - pridal jsem se tehdy ke kritice toho, ze kdyz na jim organizovany bowling prisel clovek, ktereho nema v oblibe, tak se nahle rozhodl, ze jde o akci soukromou a dotycneho z podniku vykopl...

    Myslel jsem si, ze se uklidnil a ceka, az se na jeho hystericke vylevy zapomene, ale z tohoto auditka je zrejme, ze se stal prvnim clovekem se kterym se vzajemne nevidime...

    Takze nevidim ani jeho navrhy, u kterych mne uvedeny typ zavad vubec neprekvapuje...
    Ale to neni vada komunity, to je vada jednotlivce...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATEJL: Za všechno můžou zkurvený pozvánky a následkem toho všudypřítomný plebs.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LACROIX: Bleju.
    UBIK
    UBIK --- ---
    PUKPUK: zatím nej pupuk stajl!
    UBIK
    UBIK --- ---
    AETHER: připomíná mi to, že jsem fakt starý. °) mám mikinu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LACROIX: pecka!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam