• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    KOJB
    KOJB --- ---
    COMODOR_FALKON: tak tak.. mít možnost vzít třeba návrh od B30 a udělat si vlastní mikinu, nebo cokoliv co nebude možno si objednat zde.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KOJB: Neco v podobnem smeru uz jsem tu navrhoval...
    KOJB
    KOJB --- ---
    ZAK: takže?
    ZAK
    ZAK --- ---
    MARTYZAN: odbornik nejsem, ale mam s tim spatny zkusenosti. Bud nas s podobnejma jemnejma linkama vypakovali hned dopredu ze to takhle sitotiskem nepujde, a nebo to i pres kecy vytisknuli, a pak se to zaclo oddrolovat pri noseni a hlavne pak pri prani. Tohle by se muselo delat nejakym hodne kvalitnim jemnym sitem a nejlepe nejakou vyleptavaci barvou, aby to neco vydrzelo, coz zase povede k razantnimu narustu vyrobni ceny a pak bych ocekaval, ze lidi budou prudit....
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    ZAK: koukam ze ses odbornik..proc by to nemelo vydrzet?
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: ja si myslim, ze i pokud to sitotisk zvladne, tak to na zadnym tricku moc dlouho nevydrzi.... na hrnek je to v pohode, ale tricka budou za chvili vypadat strasne vypelichane :(
    A budou se tisknout teda jenom tyhle nebo i jiny?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    já chci družici!
    KOJB
    KOJB --- ---
    BAARKA: v podstatě nehledě na to co tady padlo za návrhy, si každej sám osobně(nebo i v rámci klubů) může udělat v průběhu roku vlastní návrh na hrnek, triko, skejt, kšilt, tel, družici, podle toho co a jak by se chtěl odkazovat na NYX a jeho jedinečnost a jedinečnost každého v něm. Pro mě to z nabízených návrhu představuje PUKPUK
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    BAARKA: Tak jsi měla nějakého umělce, který by udělal nenudný atraktivní vtipný návrh s nápadem, oslovit...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PukPuk design je naprosto perfektni a doufam ze pujde do tisku. Skvela prace.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    COMODOR_FALKON: no prave pro to..
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    AETHER: ja nudism zadnej umelec, ale tady na nyxu jich je prehnane..
    to triko nema zadny napad..neni nijak atraktivni ani vtipny..podivejte se treba na trika automatu...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    BAARKA: Nekteri z nas si ten hrnek (triko, whatever) budou chtit vzit do prace...
    AETHER
    AETHER --- ---
    BAARKA: Měla jsi měsíc možnost dodat lepší;)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    ty jo, skoda, ze jsou takhle nudny ty navrhy vsechny...

    MISHKA85
    MISHKA85 --- ---
    PUKPUK: tričko i hrnek jsou parádní, líbí se mi :-) Kdy budou? :-D
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    LACROIX: pukpuk to ma krasny, ale tohle je NYX:)
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    LACROIX: Ano, za mne decentnější návrh, menší logo než ostatní návrhy je u mne v pořádku a za mne pouze to logo. Nevím jestli nutně na prsu, nebo třeba jen na rukávu(?)
    AETHER
    AETHER --- ---
    ISTEVE: Je to nad ramec ankety.
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    Chapu-li anketu spravne, dotisk prvniho tricka se neplanuje? Nebo je to otazka ktera je mimo ramec ankety?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam