• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    COMODOR_FALKON: no prave pro to..
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    BAARKA: Nekteri z nas si ten hrnek (triko, whatever) budou chtit vzit do prace...
    AETHER
    AETHER --- ---
    BAARKA: Měla jsi měsíc možnost dodat lepší;)
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    ty jo, skoda, ze jsou takhle nudny ty navrhy vsechny...

    MISHKA85
    MISHKA85 --- ---
    PUKPUK: tričko i hrnek jsou parádní, líbí se mi :-) Kdy budou? :-D
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    LACROIX: pukpuk to ma krasny, ale tohle je NYX:)
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    LACROIX: Ano, za mne decentnější návrh, menší logo než ostatní návrhy je u mne v pořádku a za mne pouze to logo. Nevím jestli nutně na prsu, nebo třeba jen na rukávu(?)
    AETHER
    AETHER --- ---
    ISTEVE: Je to nad ramec ankety.
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    Chapu-li anketu spravne, dotisk prvniho tricka se neplanuje? Nebo je to otazka ktera je mimo ramec ankety?
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    tak ten krasny navrh s 15ti nyx znaky zrejme nezvitezi, se asi ani neumisti ... bude moznost si objednat i triko, kery bude na 4ym miste? :D
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    já doufám v různý barevný varianty .) a hezký střih pro slečny...
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: máme nějaký předvýběr, ale finále bude podle konkrétního designu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    řeší se zatím pouze výběr designu nebo už i provedení (tričko, polo, korbel, půllitr hrnek, barvy,...)?
    AETHER
    AETHER --- ---
    THX_1138: opravdu chceš vysvětlení? :)
    MARI
    MARI --- ---
    PUKPUK: taky bych uvítala verzi dámského trika s dlouhým rukávem.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THX_1138: welcome
    AETHER
    AETHER --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOJB: vydrž, zrovna to smolíme!
    KOJB
    KOJB --- ---
    Tak kde je ta anketa ;)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    FIELDMAN: jo, tam jsem se postupně dostala :-) opakuje se to tu jako refrén - nejsem jediná...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MOLLY: A co nebýt línej/á a přečíst si to od začátku... [ AETHER @ Nyx slaví 15 let!!! ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam