• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    PUKPUK: K tomu mému návrhu.
    Nějak jsem nečekal že bude mít takovýto ohlas. Čekal jsem že se najde víc grafiků co budou mít čas a chuť se do trika pro NYX pustit. A že jich na Nyxu je.
    Co se týká myšlenky návrhu, tak motiv je o propojené síti kterou mezi sebou tvoří různá ID a kluby na Nyxu.
    Vše začíná u ID NYX a pomalu se rozrůstá v další a další ID a kluby které, různě velké (ať už "vážeností" ID nebo počtu těch kdo klub sledují) se zhušťují a tvoří tak logo Nyxu. Zajímavou interpretaci mohou mít kola z loga Nyxu které nejsou vzájemně propojené. U ID to značí sítě omezené ignorama, oboustrannýma ingorama a kdoví ještě čím a které sledují jen vymezený počet jiných ID. A na druhé straně u klubů to značí názorově opačné kluby kde se v oblasti politiky, společenských věd nebo dalších ožehavých témat vůbec neshodnou a vidí to úplně opačně.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Tisice kecu od zenskejch na tricka, ktery ani nechtej. Vtipne, hihi :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOJB: přesně tak. Společná akce s tričky nevylučuje možnost si nechat udělat jakýkoli individuální design dle vlastní chuti, pokud autoři námětů svolí s jejich použitím.
    B30
    B30 --- ---
    tu jsem hodil ty vektory (ai, eps i pdf), udělal jsem ještě dvě varianty, pro hračičky..

    /files/000/015/1516154_e59338cfdabdfc68c5d6/original.bin"/files/000/015/1516155_a6ea2f0fdf8f5e1f5d96/original.jpg">
    :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    BAARKA: Holt Nyxem nežije ani žádný zvlášť kreativní grafik. Poštu od Nyxe snad, spolu s tebou, dostali všichni
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Názor je jako prdel. Každej nějakou má.
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    STEPNI_VLK: ano nyxem neziju , ale ráda popdoruji zajímavé projekty, takže kdyby byly třeba dobře udělaný tašky, tak bych si ji ráda koupila..

    proste Můj názor na to je, že když se podivam co třeba za trika dela automat nebo elpida- obě neziskovky, tak mi tohle přijde nudný.

    Zvlášť když je to tolik auditek o designu, tričkách, grafice apod..

    proste jen názor..
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    RAGNAROK: Díky, ale myslím, že moje rozměry přeceňuješ... I když si dámy dosud nestěžovaly. :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BAARKA: NYXem nežiješ, ale na - dle tvého názoru - nudné návrhy triček si tady stěžuješ. Jo, to zjevně "dává" smysl...
    JUGI
    JUGI --- ---
    SHAMPOO: čuráci jsou teď v módě. Si vyfoť toho svýho a já ti ho na tričko za pár kaček vytisknu.

    BAARKA
    BAARKA --- ---
    FIONOR: nebyt annuity, take o trick nevim..nyxem neziju..
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ZAK: tohle mas ale z prirucky, jak sel sitotisk na vandr, protoze je to uplna blbost,,, neni vubec problem takovy triko realizovat a kdyz to nebude delat kreten, vydrzi ty linky dyl nez textil samotnej
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SHAMPOO:
    Ale jiste, zadny problem. Nech sa paci.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KOJB: Presne... Osobne mne hlavne zajima ten vzor od B30, ktery bych si vyhledove rad modifikoval (nejak dodelal stred - napr. pridal do stredu jeste jeden symbol a cele to zmensil) a pak idealne nechal strojove vysit na nejakou kosili...

    Predpripraveny polotovar ve vektorech by mi dost usnadnil adaptaci...

    ...ale nejdriv chci ten hrnek se souhvezdim... ;)
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    WINSTON_SMITH: No kdyz to nebude vadit nyxovi, tak proc ne... mne uz se nekdo i ozval, ze by chtel zaridit nejakej kvalitnejsi tisk. Rad poslouzim.
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    ZAK: no ja uz par textilnich sitotisku mam za sebou:)..asi si narazil na lidi co pouzivaj spatny barvy nebo to neumi poradne fixovat..za mne jemny linky od Puk Puka uplne v pohode..osobne jsem jeho navrhy realizoval uz nekolikrat
    B30
    B30 --- ---
    WINSTON_SMITH: s tím jsem taky v pohodě, jak budu mít chvilku, tak to sem postnu ve vektoru, ať si to může případně zpracovat každej po svým (TIP: to mý kolečko by mohla být třeba i kérka okolo bradavky)
    WINSTON_SMITH
    WINSTON_SMITH --- ---
    KOJB: nevím jak ostatní, co posílali návrhy, ale já třeba nemám problém s tím dát k dispozici svůj už teď jasně nerealizovaný návrh loga ve vektoru, aby ho moh případný zájemce použít na co bude chtít. Tajně doufám, že by to mohli udělat i B30 nebo LACROIX, jestli nebudou vybraní, protože jejich návrhy jsou imo nej. :)
    KOJB
    KOJB --- ---
    COMODOR_FALKON: tak tak.. mít možnost vzít třeba návrh od B30 a udělat si vlastní mikinu, nebo cokoliv co nebude možno si objednat zde.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    KOJB: Neco v podobnem smeru uz jsem tu navrhoval...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam