• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Pukpuk vyhrál, oslovili jsme ho a čekáme, až dodá tiskový podklad;) strpení, prosím!
    KOJB
    KOJB --- ---
    Tak jak to teda bude s tou oslavou? ať koukam, jak koukám, anketu o nej návrh vyhrál PUKPUK ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MORGAIN: naopak, proměnlivost při chůzi přináší prostor pro mnoho efektních obrázků!

    LACROIX
    LACROIX --- ---
    RAINBOF: O víkendu bych na to mohl mít chvilku času, tak sem pak něco nahraju. :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LACROIX: a co to triko od tebe vyjde ? nejspis budu uvazovat ze si necham vytisknout bokem jedno z tech tricek co nevyhrajou :D
    KEB
    KEB --- ---
    LACROIX: já se neptal ani tak pro sebe jako pro ostatní :) kdybych si zkoušel udělat vlastní obrázek bylo by to vzhledem k naprosté absenci talentu poněkud neuspokojivé
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    KEB: Na to je kouzelne tlacitko v ilustratoru.
    JUGI
    JUGI --- ---
    KEB: zeptám se otroků. mmt :)
    KEB
    KEB --- ---
    JUGI: a umíš můj obrázek převést do vektorů?
    JUGI
    JUGI --- ---
    A co kdybyste si každej nakreslil co chcete a já vám to na libovolný tričko vytisknu? Máme na to stroj. A bude klid? :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BAARKA: A proto tu na NYXu dostaneš kotel mínusek. Užij si je a ulož se s nima a svýma oblíbenýma trikama na dno skříně :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Já bych tričko taky brala, ale u mě je poměrně zásadní jaké konkrétně to bude (jaký konkrétně výrobce trika). Protože mám poněkud okrajovou velikost přes prsa a ne všechny značky nabízí velikost, která mi je (nebo se při vytažení přes prsa neroztrhá potisk).
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    COMODOR_FALKON: take se tribe podivej sem..
    [ GALERIE MOC PĚKNÝCH TRIČEK (ne galerie moc vtipných triček) ]

    no, ja si presne to same muslim to nyx trickack, k ulozeni na dno do skrine ci pyzamo...to kazdy ma proste jiny nazor..
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    BAARKA: Prave jsem se podival na trika od Elpidy...
    Vypada to na jednoduchou splacaninu z Wordu, ale uz jsem videl i horsi trika...

    Verim, ze na nejakou 80' oldies party si to je nekdo ochotny vzit jako soucast kostymu, ale jinak bych to videl spis na "charitativni predmet" urceny k ulozeni na dno skrine, nebo jako nahrada za pyzamo...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PUKPUK: Prosim panske tricko udelejte i ve variante s limeckem. Treba ja tricko bez limecku nemam vubec kam brat (protoze dress code). Jak pise tady NAVARA, at se to prosim da vzit i do firmy. Kdyz se mi to bude libit, vezmu si jich alespon 5ks :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    PAZZITKA: dámské s dlouhým rukávem bych si vzala bilé i černé. Též hrníček. A vůbec :-)
    PAZZITKA
    PAZZITKA --- ---
    PUKPUK: tohle je nejlepsi, jen bych dala vic moznosti na vyber, damske tilka, tricka do vecka, tricka s dlouhym rukavem.... jestli to bude vypadat tak dobre jako v nahledu tak si beru od kazdyho jedno bily :D
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    PUKPUK: K tomu mému návrhu.
    Nějak jsem nečekal že bude mít takovýto ohlas. Čekal jsem že se najde víc grafiků co budou mít čas a chuť se do trika pro NYX pustit. A že jich na Nyxu je.
    Co se týká myšlenky návrhu, tak motiv je o propojené síti kterou mezi sebou tvoří různá ID a kluby na Nyxu.
    Vše začíná u ID NYX a pomalu se rozrůstá v další a další ID a kluby které, různě velké (ať už "vážeností" ID nebo počtu těch kdo klub sledují) se zhušťují a tvoří tak logo Nyxu. Zajímavou interpretaci mohou mít kola z loga Nyxu které nejsou vzájemně propojené. U ID to značí sítě omezené ignorama, oboustrannýma ingorama a kdoví ještě čím a které sledují jen vymezený počet jiných ID. A na druhé straně u klubů to značí názorově opačné kluby kde se v oblasti politiky, společenských věd nebo dalších ožehavých témat vůbec neshodnou a vidí to úplně opačně.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Tisice kecu od zenskejch na tricka, ktery ani nechtej. Vtipne, hihi :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOJB: přesně tak. Společná akce s tričky nevylučuje možnost si nechat udělat jakýkoli individuální design dle vlastní chuti, pokud autoři námětů svolí s jejich použitím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam