• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    MARASAN: Možnost osobního odběru v Praze a různé způsoby doručení po republice, tuším od 39 Kč.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    MARASAN: Praha, Krno, Blava.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AETHER: sem rad, ze nekdo na tom dela. diky.
    Co si muzu predstavit pod spojenim pouzitelna distribuce?
    KOJB
    KOJB --- ---
    AETHER: každej už se těší, taky se těším...někdo je trpělivější, někdo ne, někdo si chce jenom rejpnou...já jsem zvědavej, kolik lidí pak v triku potkám :) bude skvělý potkávat nyx na ulici..
    AETHER
    AETHER --- ---
    TOOMIX: to chápu, ale poslední info bylo 4 dny zpátky, to mi nepřijde jako taková hrůza...

    A jako samozřejmě, neděláme na tom 24/7, živí mě něco jiného (z tohodle nebudu mít ani korunu, jediný, kdo chci, aby z toho něco měl, bude PukPuk... a vy slušná trika za rozumnou cenu s použitelnou distribucí) - ale i kdybych nedělala nic jiného, než prudila dodavatele, tak bych to imho nijak výrazně neurychlila, akorát bychom měli naštvaného dodavatele;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AETHER: je lepší občasné nfo, než mlčet ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Já tak úplně nevím, jestli vám tu psát pravidelný progres - že třeba tiskárna hrnků najednou řekla, že to bude trvat dva měsíce, takže se hledal nový dodavatel. Že je všechno téměř připravené, jen se čeká na poslední informace, abychom to mohli spustit.

    Nebo prostě počkat a dát vám vědět, až to bude hotové.

    Změní se něco?
    NELUSHE
    NELUSHE --- ---
    a teď?
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    uz ?
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    AETHER: Mno nejspis Te nikdo neoslovil proto, ze nevedeli, ze tahle akce probiha, tim mene, ze maji nekoho oslovovat...

    Ale tak padla tu zminka o chystane galerii s sablonami ke stazeni, tak ja pak casem vyberu kasicku a necham si to natisknout na bambus...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: pouze trička na ven, pola do kanclů nebudou?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AETHER: hmm. kdyz uz jsme u tech tricek, ... ? :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    COMODOR_FALKON: Ano, tobě také nerozumím. Ale ono to tak asi bude v pořádku. :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    COMODOR_FALKON: trička budou bavlněná a vybrali jsme dodavatele, se kterým jsou obecně dobré zkušenosti, má kvalitní potisk (sama od nich několik trik mám a po několika desítkách praní je to stále neporušené) a dobrou distribuci (což byl jeden z hlavních bodů, podle kterých jsme vybírali). Z Bambutiku ze Smíchova mě nikdo neoslovil a opravdu nebylo v mých silách oslovit všechny, o kterých tu byla (často dost kryptická) zmínka...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    STEPNI_VLKu Sheldone: Jmenem blize neurcitelne casti ctenaru Ti dekuji za detailnejsi vysvetleni toho, co BALAENA zjevne nechape... :-D
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BALAENA: Ty jsi tady aktuálně ta nejchytřejší, že ano? Psal jsem, že u té první verze šel potisk do řiti už po prvním vyprání. A tak nějak vůbec vlastně nechápu, na co reaguješ. Nemluvě o tom, že mi moc není jasné, jak jsi přišla na to, že je nenosím (nosím je pod svetry, mikiny apod., příp. v práci - pral jsem je x-krát). Ale to už jsem zase kruhem zpět u toho, čím jsem začal. Nejchytřejší...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TOOMIX: ...na barvu NYXu v základu. Ideální!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    TOOMIX: no a jakej je základní design nyxu? růžovej?
    zelená by byla schválně. ale nyx zcela správně myslí na naši bezpečnost při průchodu městem
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BALAENA: měděný plech by byl na hovno, časem zezelená.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam