• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    SATAI
    SATAI --- ---
    AETHER: "A k dopravnemu jeden hrnicek zdarma!"
    AETHER
    AETHER --- ---
    SATAI: Tak zase jestli bydlí třeba na Bali a uhradí mi cestovné, proč ne, žejo;)
    SATAI
    SATAI --- ---
    BEZDA: Podle mistnich pozadavku bych cekal, ze to tam ma dovezt Aether osobne ;)
    BEZDA
    BEZDA --- ---
    AETHER: Bude nejaka moznost zaslani do zahranici?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: no právě, už čtyři dny! místo abys jela na twitteru pod #nyx15 pravidelné updaty co pár hodin, fotky z dílny s hrníčkama,... atak :)
    KEB
    KEB --- ---
    AETHER: vždycky když bude někdo votravovat a prudit, tak sem pověs nějaké video nejlíp song z youtubu a napiš pod to, že je v pořadí ať nezavěšuje :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    MARASAN: jakože si budeš moct vybrat, jestli Ti to pošlou poštou, nebo si to někde vyzvedneš (je tam na výběr z víc možností úložen).

    KALIBAN: you wish;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    AETHER: osobni odber u tebe?
    JUHU! :-P
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MARASAN: objednat == osobne vyzvednout
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AETHER:
    SPAULDING: jakoze si osobne muzu cokoliv z nabizenyho objednat v Brne? To by bylo fajn.
    AETHER
    AETHER --- ---
    MARASAN: Možnost osobního odběru v Praze a různé způsoby doručení po republice, tuším od 39 Kč.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    MARASAN: Praha, Krno, Blava.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AETHER: sem rad, ze nekdo na tom dela. diky.
    Co si muzu predstavit pod spojenim pouzitelna distribuce?
    KOJB
    KOJB --- ---
    AETHER: každej už se těší, taky se těším...někdo je trpělivější, někdo ne, někdo si chce jenom rejpnou...já jsem zvědavej, kolik lidí pak v triku potkám :) bude skvělý potkávat nyx na ulici..
    AETHER
    AETHER --- ---
    TOOMIX: to chápu, ale poslední info bylo 4 dny zpátky, to mi nepřijde jako taková hrůza...

    A jako samozřejmě, neděláme na tom 24/7, živí mě něco jiného (z tohodle nebudu mít ani korunu, jediný, kdo chci, aby z toho něco měl, bude PukPuk... a vy slušná trika za rozumnou cenu s použitelnou distribucí) - ale i kdybych nedělala nic jiného, než prudila dodavatele, tak bych to imho nijak výrazně neurychlila, akorát bychom měli naštvaného dodavatele;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AETHER: je lepší občasné nfo, než mlčet ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Já tak úplně nevím, jestli vám tu psát pravidelný progres - že třeba tiskárna hrnků najednou řekla, že to bude trvat dva měsíce, takže se hledal nový dodavatel. Že je všechno téměř připravené, jen se čeká na poslední informace, abychom to mohli spustit.

    Nebo prostě počkat a dát vám vědět, až to bude hotové.

    Změní se něco?
    NELUSHE
    NELUSHE --- ---
    a teď?
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    uz ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam