• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    KOJB
    KOJB --- ---
    si tam ten límeček přišijte dodatečně... kdo by chtěl jinou barvu, ať si koupí základní bílý tričko a v drogerce DUHU;)

    Spíš by se hodil ten samotnej podklad od PUKPUKu, když by si chtěl někdo udělat něco speciálního ;)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    FIONOR: nj, dve nenositelny barvy, to uz by rovnou mohly byt s limeckem :-p
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Jine barvy nez cerna a bila neexistuji? :( Asi si i tak dam jedno pametni, ale je to skoda
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    Objednáno, zaplaceno. Už aby to bylo doma:-)
    KEB
    KEB --- ---
    COMODOR_FALKON: 400 ml lavor je na kávu pro chlapy. Espressový štamprlata jsou dobrý tak pro holky k zákusku v kavárničce :) Já jsem nedávno s hrůzou zjistil, že můj oblíbený hrnek na kávu má skorem půl litru :D
    KUDLA
    KUDLA --- ---
    Nešel by dát do záhlaví odkaz na ten eshop?..v mobilu se mi to špatne hleda
    V22
    V22 --- ---
    Objednáno
    SATAI
    SATAI --- ---
    COMODOR_FALKON: Jeden frenchpress.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    COMODOR_FALKON: nemas to lehky :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    Objednáo a na mega hrnek už se moc těším díky :-)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    NAVARA: Tak nejak...
    Pres den sice vypiju cca litr kafe/caje, ale vzdy si delam cerstvy nalev - na caj mam dokonce spesl konvicku s vnitrnim louhovacim kompartmentem, ktera ma (podobne jako vetsina klasickeho cajoveho nadobi) objem cca 100ml a umoznuje pohodlne opakovane nzalevani...
    Z toho mi u lavoru vychazi mixovani 4 nalevu o ruzne sile a chuti a jejich dlooouhe zvetravani...
    (i kdyz u sackoveho "caje" to az takovy problem byt nemusi)

    Na spani..? Mozna nekde na vode/cundru. Pres noc vetsina lidi mirne natece a to v "prijemne tesnem" tricku neni uplne pohodlne...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COMODOR_FALKON: uděláš si kafe / čaj a lemtáš ho zbytek (půl)dne

    tričko bez límečku leda na spaní :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    HARALD: Spoiler! ;)
    HARALD
    HARALD --- ---
    VEHUIAH: Vzhledem k tomu, že jsi svou žádost napsal těsně nad příspěvek, kde Aether oznamovala, že prodej teprve začne, tak jsi po zásluze byl zdrojem všeobecného veselí.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AETHER: Ty jo, vypadá jako Markéta ,-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    objednano, zaplaceno.. musela jsem se teda krotit, vsechno jsem to tam naklikala a pak postupne snizovala, aby to bylo za rozumnou castku :D

    dekuji
    EDERA
    EDERA --- ---
    VEHUIAH: A jseš si jistý? Nevypadalo to tak.:-)
    VEHUIAH
    VEHUIAH --- ---
    VEHUIAH: Vy jste teda pěkný hyeny!! V poště mi nabízíte hrnky za 450,- a jak zjišťuju, prodej teprve začíná. Tak nechápu, co jste mi jako chtěli nabízet. Nejsem hlupák!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam