• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mel bych otazku je mozne si nekde potahnout podklady ? zda se ze moje volba je zcela mimo nabidku. Jsem proste marnej. chtel bych jinej navrh trika; jinou velikost (a hlavne barvu) salku. (na phin filtr) tak bych si to nechal udelat jinde. jestli tu podklady byly tak jsem si toho vubec nevsiml a sry.
    MARI
    MARI --- ---
    AETHER: a safra... já si nakonec objednala kafešálek s tím, že to S by mi asi bylo přes prsa volné... no nic, objednám ještě i tílko, to zas bude díra v účtu...
    AETHER
    AETHER --- ---
    Pro dámy, které (stejně jako já) postrádaly u dámských tílek velikost S, mám novinku - nepodařilo se sehnat Ska, ale jsou XS, která mají prý jen o 1cm menší rozměr než S:)
    http://www.bastard.cz/nyx/nyx-damske-tilko-1519/
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KOJB: Barevný trička už vyprodaný jsou...
    KOJB
    KOJB --- ---
    AETHER: jsem zvědavej za jak dlouho bude vyprodáno ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MADIETTA: s Bastardem máme dohodu, že věci objednané do konce příštího týdne vyrobí dle objednávky (jen tedy s takovým zájmem o hrnky asi nepočítali a tím, že je objednávali přímo pro nyx, nemají je skladem). Pak bude možnost nějaký čas na eshopu objednávat věci vyrobené navíc, ale pak už se může stát, že nebude velikost nebo konkrétní předmět...
    SATAI
    SATAI --- ---
    AETHER: to mi spadnul aeropress ze srdce
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    AETHER: Kolik jich bylo v první várce? :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    AETHER: bude objednávání nějak časově omezené?
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: Budou další;)
    NYX
    NYX --- ---
    koukam velke hrnky dosly :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: :) na fotku se těšíme. Soutěž je bonbónek navíc - je jasné, že se lidi budou fotit, tak ať je to veselejší a třeba budou mít motivaci i ti stydlivější!
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: já té soutěži moc nerozumím :) Ve tričkách jsem se již fotila, viz.: [ FIFI @ Nyx slaví 15 let!!! ]

    No a trička a hrnky a placky mám již dva dny objednané. Vzhledem k tomu, že od posledního fotky nám doma dorostl další nyxák, tak jsem samozřejmě plánovala společné foto již 3 členů domácnosti v trikách, v ruce s hrnečkem a ten nejmladší si ještě chtěl připíchnout placky...že by za tohle byla nějaká odměna, nás ani nenapadlo, když nebyla ani minule :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    No a asi už jste postřehli, že Nyx se rozhodl podpořit vaši motivaci se v tričkách vyfotit a vyhlásil soutěž o rok prémiovky zdarma:)
    BENAC
    BENAC --- ---
    Kdo chce psa bit, hul si vzdycky najde, rekla by teta Katerina ..
    Dekujeme za super upominkove veci (hrnky, placky, trika) .. uz mame objednano, ze MONIA: a pokud zbyde, treba si casem jeste neco objedname..
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak už to je v záhlaví:)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    škoda, že tílko neni zelený, nebo černožlutobílý, když už..., takže beru nějaký ty placky ;)
    já budu v září slavit 11, Viď ;)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DONALD: Diky, koukam na to :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    PIVECEK: treba u cernyho tricka to je vyplneny korektne
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam