• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FIFI: Napadlo mne, že tohle by se možná dalo domluvit s Endijkou z NANOspace.cz
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    AETHER: a co nějaký hrníčky a la KeepCup?
    AETHER
    AETHER --- ---
    A jéje, toho jsem se bála :D
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    HARALD: Tak tak... Moje hrníčky také stále slouží... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AETHER: Já bych teda asi taky raději hrníček než plecháček...
    HARALD
    HARALD --- ---
    AETHER: Radši hrníčky. Plecháče spálí pusu, když seznich pije. Hrníčky užívám s radostí dodnes a doplnil bych.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    AETHER: Plecháčky ano!
    AETHER
    AETHER --- ---
    TOOMIX: :D :D :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AETHER: já bych bral třeba celý slavnostní jídelní servis. Jen místo cibuláku by byla "souhvězdí" :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NEVILL: to ráda slyším, byly s tím výběrem tenkrát dost nervy :D

    FIFI: jestli máš prostor to organizovat, ráda Ti s tím pomůžu, ale já teď nemám naprosto kapacitu

    Ad 20 let - říkali jsme si, že by něco proběhnout mohlo, napadlo mě vyhlásit zase soutěž, ale jestli se vám líbí původní motiv, dá se domluvit s autorem na aktualizaci. Já bych klidně byla pro, na druhou stranu třeba by z toho vzniklo něco fakt super nového. Místo hrnků bych asi vzala plecháčky, bylo by to takové více trvanlivé, co vy na to? :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TOOMIX: Jako musím říct že ty trička jsou fakt kvalitní. Jak je tenkrát posléze měli ve výprodeji, tak jsem si jich vzal víc, černou i bílou verzi, nosím je docela často a barva i potisk stále drží! :-)
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    Pokud má někdo nějaký návrh, tak ať ho sem vloží (nejlépe v PowerPointu). Jinak trička samozřejmě chci také.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HAWLIS: jen třeba pod ta "souhvězdí" tvořící logo NYXu doplnit stejným "fontem" číslo 20
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    TOOMIX: souhlas :) reedice by se mi taky líbila. a přidat ještě dvacetiletý motiv :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HAWLIS: já bych klidně koupil stejný trička jako u 15. výročí :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Já si spíš říkám, jestli není na čase se pomalu chystat na oslavu 20 let nyxu :)) Celý rok 2021 bych viděl ve znamení tohoto výročí :) Trička se pomalu zapíraj, hrnky by rádi měli další kamaráxdy, takže by se aspoň obnovil šatník a doplnil porcelán.
    Chystá se něco podobného jako k 15 letům?
    FIFI
    FIFI --- ---
    Nyxi rousky stale nebudou?
    Myslim na to od prvniho dne karanteny.
    FIFI
    FIFI --- ---
    Vcera kolem 18.00, na Slavnostech leveho a praveho brehu byl videt muz s cernym nyxim trickem, nastupoval i privozu. Tusim, mel sebou partnerku a dve deti - nejsem si ale jista.
    Kdo jste to byl? :)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    Pokud jste váhali s nákupem trička/hrnku kvůli ceně, tak teď nastala vaše chvíle!
    Bastard potřebuje nyxí věci doprodat a můžete je teď pořídit s více než třetinovou slevou:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam