• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    FIFI
    FIFI --- ---
    COMODOR_FALKON: ja bohuzel take cas a prostor vubec nemam, jen mam plno kolegu, pratel a rodinu na nyxu, kdyz se o tom zminim, vsichni reknou, ze je to bezva napad a ze by to zakoupili
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FIFI: Napadlo mne, že tohle by se možná dalo domluvit s Endijkou z NANOspace.cz
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    AETHER: a co nějaký hrníčky a la KeepCup?
    AETHER
    AETHER --- ---
    A jéje, toho jsem se bála :D
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    HARALD: Tak tak... Moje hrníčky také stále slouží... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AETHER: Já bych teda asi taky raději hrníček než plecháček...
    HARALD
    HARALD --- ---
    AETHER: Radši hrníčky. Plecháče spálí pusu, když seznich pije. Hrníčky užívám s radostí dodnes a doplnil bych.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    AETHER: Plecháčky ano!
    AETHER
    AETHER --- ---
    TOOMIX: :D :D :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AETHER: já bych bral třeba celý slavnostní jídelní servis. Jen místo cibuláku by byla "souhvězdí" :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NEVILL: to ráda slyším, byly s tím výběrem tenkrát dost nervy :D

    FIFI: jestli máš prostor to organizovat, ráda Ti s tím pomůžu, ale já teď nemám naprosto kapacitu

    Ad 20 let - říkali jsme si, že by něco proběhnout mohlo, napadlo mě vyhlásit zase soutěž, ale jestli se vám líbí původní motiv, dá se domluvit s autorem na aktualizaci. Já bych klidně byla pro, na druhou stranu třeba by z toho vzniklo něco fakt super nového. Místo hrnků bych asi vzala plecháčky, bylo by to takové více trvanlivé, co vy na to? :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TOOMIX: Jako musím říct že ty trička jsou fakt kvalitní. Jak je tenkrát posléze měli ve výprodeji, tak jsem si jich vzal víc, černou i bílou verzi, nosím je docela často a barva i potisk stále drží! :-)
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    Pokud má někdo nějaký návrh, tak ať ho sem vloží (nejlépe v PowerPointu). Jinak trička samozřejmě chci také.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HAWLIS: jen třeba pod ta "souhvězdí" tvořící logo NYXu doplnit stejným "fontem" číslo 20
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    TOOMIX: souhlas :) reedice by se mi taky líbila. a přidat ještě dvacetiletý motiv :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HAWLIS: já bych klidně koupil stejný trička jako u 15. výročí :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Já si spíš říkám, jestli není na čase se pomalu chystat na oslavu 20 let nyxu :)) Celý rok 2021 bych viděl ve znamení tohoto výročí :) Trička se pomalu zapíraj, hrnky by rádi měli další kamaráxdy, takže by se aspoň obnovil šatník a doplnil porcelán.
    Chystá se něco podobného jako k 15 letům?
    FIFI
    FIFI --- ---
    Nyxi rousky stale nebudou?
    Myslim na to od prvniho dne karanteny.
    FIFI
    FIFI --- ---
    Vcera kolem 18.00, na Slavnostech leveho a praveho brehu byl videt muz s cernym nyxim trickem, nastupoval i privozu. Tusim, mel sebou partnerku a dve deti - nejsem si ale jista.
    Kdo jste to byl? :)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    Pokud jste váhali s nákupem trička/hrnku kvůli ceně, tak teď nastala vaše chvíle!
    Bastard potřebuje nyxí věci doprodat a můžete je teď pořídit s více než třetinovou slevou:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam