• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    HAWLIS: Mno... to by znamenalo fakt hodne druhu merche a velke riziko, ze se to nevyproda
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: To uz, obavam se, nezreprodukujeme.
    FIFI
    FIFI --- ---
    HAWLIS: ja bych si hlavne prala to zelene triko (ten material byl nej).
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Abych si přihodil také: trika drží, ale klidně bych souhvězdí v obou barevných variantách dokoupil a refreshnul:). Nyxí hrnky patří k nejmilejším (jsou bytelné a obsažné, pořídil jsem dva a oba drží!) ;)
    Za mě jsem jak pro kompletní re-edici, tak i novou soutěž a 20 letý motiv s novými kousky jako klidně plecháčky, roušky atp. Klidně pomohu s organizací.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    BENAC: Nášivky by možná mohl vytvořit Honza Pávek (381007) a jeho ateliér...
    V takovém případě by se ovšem nášivky upevňovaly na molle systém.
    BENAC
    BENAC --- ---
    Tak to bude těžký výběr :) já osobně jsem pro plecháčky, trika bych taky prikoupil, a ksiltovky ve vice variantach by byly parada .. a jeste me napadlo, zdali by se nedaly poresit nasivky .. nasivky uz muze clovek dle vlastniho uvazeni pouzit i na ksiltovky, trika, batohy atd.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    Kčiltofky pls!
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    HERKULES: mám stejnej problém.;) a ty hrnečky na presso bych taky potřeboval doplnit.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Já bych bral oboje, VS i to souhvězdí. Oboje je už značně jetý :-) Nebo klidně novej motiv :-)
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    Na Virtual Sailors se hlásim taky :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FRDK: Jo, to bych taky chtěl, ostatních mám od každého čtyři v černém i bílém provedení, ale sailora mám jen jedno triko...
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Jsem jednoznacne pro reedici virtual sailor, to moje uz ma taky to nejlepsi za sebou :(
    FIFI
    FIFI --- ---
    FRDK: to byl tenhle motiv?

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Říkal jsem to manželce a ta prý, že by se ještě hodilo povlečení :))
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    FRDK: To už je taková stálice mého šatníku, jež by stála za obnovení, jsem určitě pro! ;)
    FRDK
    FRDK --- ---
    Já jsem minule zaváhal a neobjednal si tričko s tím původním motivem Virtual Sailors, přestože se mi líbilo. Jak dobře šly posledně na odbyt - nezkusíte zase aspoň tu stovku nechat natisknout?
    FIFI
    FIFI --- ---
    COMODOR_FALKON: ja bohuzel take cas a prostor vubec nemam, jen mam plno kolegu, pratel a rodinu na nyxu, kdyz se o tom zminim, vsichni reknou, ze je to bezva napad a ze by to zakoupili
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FIFI: Napadlo mne, že tohle by se možná dalo domluvit s Endijkou z NANOspace.cz
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    AETHER: a co nějaký hrníčky a la KeepCup?
    AETHER
    AETHER --- ---
    A jéje, toho jsem se bála :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam