• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    JDAG
    JDAG --- ---


    REONA
    REONA --- ---
    JVCNC: pleteš
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FRK_R23: approved
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    me se treba libi navrh od ID POMY, do toho bych sel neb v nem vidim nejakou invenci, barvy se mi libi atd. Do tech pozdejsich variaci na tema logo ani nahodou. Taky (jestli se nepletu) ten navrh od id POMY ma nejvic palcu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRANCEWARP: přesný ani být nemusí, stačila by orientační čísla
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    TOOMIX: ja mel na mysli treba zip se vsema ikonkama, nicmene tyhle cisla jsou taky dost zajimavy
    otazka je, jestli se promazavalo a budou presny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRANCEWARP: big data jako počet registrovaných uživatelů, celkový počet kladných a negativních palců, celkový počet příspěvků atd.?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEL: It's all just a joke.

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    No tak pojdme zkusit udelat sbirku a oslovit dlouholete tvurce tady na Nyxu jako je Andraste, Car2n, Stryx, ... Treba se nam podari vybrat neco zajimaveho, sam klidne prispeju vic (cti litr)...
    KEL
    KEL --- ---
    U ilustrace je hlavně problém, že to trefování do vkusu většiny bude ještě mnohem složitější.
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    SYNTAX_TERROR: kvalitni umeni stoji cas
    cas stoji penize
    pokud chceme designy, co trvaji delsi cas, musime to nejak kompenzovat
    ja bych udelal prize money ;)
    KEL
    KEL --- ---
    hlavně buďte pozitivní :)

    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    KULHY: "... a nemusel soutěžit" je špatně. Volba je na lidu a i ne-graficky-gramotný člověk může navrhnout design, který se bude líbit většině což = výhra. Jde o to vybrat design, který se bude líbit většině, než slepě následovat grafického vůdce, který ač má řadu zkušeností, může navrhnout věc, kterou nikdo nebude nosit. Takže v tomhle jsem pro demokracii (ostatně jako kdykoliv jindy): ať si lid určí palečkama sám, co se mu nejvíc líbí. I třeba od ne-profíka.
    KULHY
    KULHY --- ---
    LUCIEN: Tady pod ten apel na ilustratory se podepisuji, me by se to moc libilo, ale vytvorit solidni ilustraci chce drahoceny cas sikovneho tvurce, ale kdyz vydis ze to tady na paleckach vyhravaji logoidy, tak neni moc motivace. Holt volba lidu. Pritom kdyby se oslovil nekdo dobry naprimo a nemusel soutezit…
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Ja bych si vazne pral design, kde se nebude porad jen recyklovat logo, ale bude to treba nejaka pekna ilustrace od mistniho designera/ilustratora (viz. [ Malujete, kreslíte, nebo (v podstate jakkoliv) jinak tvoříte ? Sem s tím :o) ]. Rad na to neco i prispeju, ale obavam se, ze dalsi triko s logem jen trochu jinak asi vynecham :(
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    KEL: Ale dámský i nerůžový, prosím :)
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    NYX: Hele sefe, zvladnes nam dat nejaky "big data" ? At muzem neco zkusit?
    KEL
    KEL --- ---
    SYNTAX_TERROR: tohle už bylo tady OLTSKUL:

    Tu 20 můžu číst i jako ZO. Na mně je to už moc překombinovaný, mám rad minimal a mně se líbí křížky. Taky se říká dva křížky na zádech třeba. By ten potisk mohl být klidně na zádech :)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    KEL: anebo ne-římská verze(?) I když tam už se nyxí logo ztrácí, nicméně zase - nyxák asi pochopí

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam