• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---


    MORKANT
    MORKANT --- ---
    SWIST: A já bych řekl, že ten nápis to krásně doladil, že to není jen hrátka s logem.
    JDAG: Ten nápis by mohl být super i samotný :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    JDAG: Barevná veze za mne lepší, ale nechal bych jen 20 a logo, bez nápisu..
    JDAG
    JDAG --- ---
    Barevná verze :)



    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    JDAG: to se mi líbí!
    KULA
    KULA --- ---
    GIOMIKY: ja bych rád vytáhl a připomněl tenhle návrh. Za mě, po všech těch tribal a technoklikyhákách z let minulých, by ASCII bylo příjemnou odměnou za všechna ta ICT moudra, která tu kdy na nyxu byly. Krom toho, rok 2020 byl celý v homobarvách (nic proti gayům). Dává mi to smysl zkrátka a upřímně mě baví, jak je tam logo nyxu zakódovaný.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: Přesně. Něco relativně neutrálního, nekřiklavého, použitelného i jinak než na spaní…

    např. :)
    JDAG
    JDAG --- ---


    REONA
    REONA --- ---
    JVCNC: pleteš
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FRK_R23: approved
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    me se treba libi navrh od ID POMY, do toho bych sel neb v nem vidim nejakou invenci, barvy se mi libi atd. Do tech pozdejsich variaci na tema logo ani nahodou. Taky (jestli se nepletu) ten navrh od id POMY ma nejvic palcu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRANCEWARP: přesný ani být nemusí, stačila by orientační čísla
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    TOOMIX: ja mel na mysli treba zip se vsema ikonkama, nicmene tyhle cisla jsou taky dost zajimavy
    otazka je, jestli se promazavalo a budou presny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRANCEWARP: big data jako počet registrovaných uživatelů, celkový počet kladných a negativních palců, celkový počet příspěvků atd.?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEL: It's all just a joke.

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    No tak pojdme zkusit udelat sbirku a oslovit dlouholete tvurce tady na Nyxu jako je Andraste, Car2n, Stryx, ... Treba se nam podari vybrat neco zajimaveho, sam klidne prispeju vic (cti litr)...
    KEL
    KEL --- ---
    U ilustrace je hlavně problém, že to trefování do vkusu většiny bude ještě mnohem složitější.
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    SYNTAX_TERROR: kvalitni umeni stoji cas
    cas stoji penize
    pokud chceme designy, co trvaji delsi cas, musime to nejak kompenzovat
    ja bych udelal prize money ;)
    KEL
    KEL --- ---
    hlavně buďte pozitivní :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam