• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    AETHER: Sorry, umím jen malování, třeba to ještě někdo udělá pořádně

    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    DOUPLE: Tohle za mě zatím TOP... :-)
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    KASUMI: Presne!
    Ty jo ja bych udelala nejakou velkou party a o pulnoci bychom Markovi predali slavnostni dort.) uplne to vidim-hrali by tam dj z nyxu, kluci z grafickych auditek by udelali by flyery, ti z tiskarskyho auditka by je nechali vytisknout, z ti z promoterskeho by to pomohli zaridit aby vse klaplo, na baru by obsluhovali barmani/barmanky z nyxu a misto chill outu by byla ingore zona:D
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KASUMI: odkaz na diplomku?
    sry za ot.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    KASUMI: K tem dikum se rad pripojim. Opravdu je na co vzpominat.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    AETHER: Par jich bude:)

    Je vlastne sileny, ze jsem na nyxu vic jak polovinu meho zivota :) provazi me v podstate celej dospelej zivot, nasla jsem tu partnery, kamarady, velmi dobre kamarady, nove zamestnance, stare kolegy, spoustu rad a pomoci v praci i zivote, napadu a inspiraci

    Myslim si, ze par lidi, pro ktere je nyx vlastne takovy virtualni partak v zivote, tu je
    Mozna to zni kycovite, ale pro me je tohle fakt studna uzitecnych informaci a jsem si naprosto jista, ze muj zivot by bez nyxu vypadal dost jinak.. vzdyt jsem o nyxu psala i diplomku :)))

    Proste.. vlastne.. dik, Marku a vy vsichni kdo stojite za tim, ze tu nyx s nami uz dvacet let je!
    ACID
    ACID --- ---
    no, spis to tu ted vypada jak xchat..
    FAT
    FAT --- ---
    A taky BlaBla...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    A vubec, Mistral BB forum!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A Tak kdyz uz tak INFIMA BBS! :-]
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KID_MCHUTT: A jcsoft :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MATT: a průvodce
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    V první řadě díky za reakce.
    MATT:Pro mě třeba nyx symbolizuje něco jiného. Nyx pro mě také vždycky byla alternativa k facebooku. To vnímám jako celkem zásadní počin, ale dost možná jsem sám..
    KEL
    KEL --- ---
    MATT: a Alík.cz!!!
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    AETHER: A kolik z těch lidí si vzpomene na původní Cyber tričko? ;-)

    Raději jen odkaz, ať neruším diskuzi ... http://zbynek.net/nyx/20201124_cyber.jpg
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Osobně bych se explicitním dvacítkám vyhnul, působí to na mě prvoplánově a dresovitě a nenosil bych to. Abstraktnější lepší, i ten "tribal" mi přijde super, asi protože v tom tolik nevidím tribal :).
    MATT
    MATT --- ---
    ORBIT: tak snad napotreti: chybi mi tam fidonet, mamedia a mageo.. ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    AETHER: mezi těmi, kdo jsou na nyxu od počátku, a koho tedy dojímá „20 let nyxu“, jich nebude tak málo.

    (Otázka je, kolik lidí tedy dojímá 20 let a kolik prostě chce nový merch, abych tak řekl.)
    AETHER
    AETHER --- ---
    ORBIT: myslím, že tu je už hodně málo lidí, kteří si ještě pamatují původní Cyber:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam