• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    MRTY
    MRTY --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ILIEN: Tenhle je super novinka :)
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    na nastence mi porad chybi tohle ILIEN, za mne je to TOP
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ILIEN: Tohle je prostě Best. Je tam všechno, vtipný a insider tam má ještě o málo víc. Pecka. To chci prosím :)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    AETHER: Sorry, umím jen malování, třeba to ještě někdo udělá pořádně

    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    DOUPLE: Tohle za mě zatím TOP... :-)
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    KASUMI: Presne!
    Ty jo ja bych udelala nejakou velkou party a o pulnoci bychom Markovi predali slavnostni dort.) uplne to vidim-hrali by tam dj z nyxu, kluci z grafickych auditek by udelali by flyery, ti z tiskarskyho auditka by je nechali vytisknout, z ti z promoterskeho by to pomohli zaridit aby vse klaplo, na baru by obsluhovali barmani/barmanky z nyxu a misto chill outu by byla ingore zona:D
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KASUMI: odkaz na diplomku?
    sry za ot.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    KASUMI: K tem dikum se rad pripojim. Opravdu je na co vzpominat.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    AETHER: Par jich bude:)

    Je vlastne sileny, ze jsem na nyxu vic jak polovinu meho zivota :) provazi me v podstate celej dospelej zivot, nasla jsem tu partnery, kamarady, velmi dobre kamarady, nove zamestnance, stare kolegy, spoustu rad a pomoci v praci i zivote, napadu a inspiraci

    Myslim si, ze par lidi, pro ktere je nyx vlastne takovy virtualni partak v zivote, tu je
    Mozna to zni kycovite, ale pro me je tohle fakt studna uzitecnych informaci a jsem si naprosto jista, ze muj zivot by bez nyxu vypadal dost jinak.. vzdyt jsem o nyxu psala i diplomku :)))

    Proste.. vlastne.. dik, Marku a vy vsichni kdo stojite za tim, ze tu nyx s nami uz dvacet let je!
    ACID
    ACID --- ---
    no, spis to tu ted vypada jak xchat..
    FAT
    FAT --- ---
    A taky BlaBla...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    A vubec, Mistral BB forum!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A Tak kdyz uz tak INFIMA BBS! :-]
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KID_MCHUTT: A jcsoft :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MATT: a průvodce
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    V první řadě díky za reakce.
    MATT:Pro mě třeba nyx symbolizuje něco jiného. Nyx pro mě také vždycky byla alternativa k facebooku. To vnímám jako celkem zásadní počin, ale dost možná jsem sám..
    KEL
    KEL --- ---
    MATT: a Alík.cz!!!
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    AETHER: A kolik z těch lidí si vzpomene na původní Cyber tričko? ;-)

    Raději jen odkaz, ať neruším diskuzi ... http://zbynek.net/nyx/20201124_cyber.jpg
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Osobně bych se explicitním dvacítkám vyhnul, působí to na mě prvoplánově a dresovitě a nenosil bych to. Abstraktnější lepší, i ten "tribal" mi přijde super, asi protože v tom tolik nevidím tribal :).
    MATT
    MATT --- ---
    ORBIT: tak snad napotreti: chybi mi tam fidonet, mamedia a mageo.. ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    AETHER: mezi těmi, kdo jsou na nyxu od počátku, a koho tedy dojímá „20 let nyxu“, jich nebude tak málo.

    (Otázka je, kolik lidí tedy dojímá 20 let a kolik prostě chce nový merch, abych tak řekl.)
    AETHER
    AETHER --- ---
    ORBIT: myslím, že tu je už hodně málo lidí, kteří si ještě pamatují původní Cyber:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam