• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    SITH
    SITH --- ---
    JDAG: finally
    JDAG
    JDAG --- ---
    Nyxí rouška :)

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FIFI: Tunely v testování virové neprůchodnosti zcela propadly, podle testů jsou dokonce horší, než roušky, lidi s tunelama doprskli dál...

    A jakýkoliv sítotiskový tisk na tunelech vydrží strašně málo...
    ANNDAPRINT
    ANNDAPRINT --- ---
    Ahoj, jsem tu nová, ale poslal mě sem @teapack, protože umím sublimačně tisonout na hrnky za celkem rozumný peníze, tak se kdyžtak ozvěte, kdyby byl zájem :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    nyxi rouska? sem s tim! :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Hmm, polštáře s fotkami ze svlečených… :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: to je pravda, ty tunely jsou skvely
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: hele já nevím, jestli v únoru ještě po nich bude poptávka... napadlo mě chtít takové ty tunely na krk.
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: a rousky tedy nebudou?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak uzavírku návrhů udělejme ke konci listopadu, kdo ještě něco máte rozdělaného, sem s tím!

    Počítám s tím, že hlasováním vybraný motiv se natiskne sítem. Cena se bude odvíjet od počtu barev. Pokud budete chtít ještě i svůj další vybraný motiv, nabízí Bastard nově digitál. Já jsem objednala vzorek, zkusím to párkrát vyprat a dám vědět, jestli je to cesta - takhle by se tam vedle primárního motivu k 20 letům daly objednat i ty další a například i Pukpukova galaxie.

    Hodně jste se ptali po polo tričkách, tak jsem Bastard požádala o nabídku - dalo by se jít touto cestou, potisk na srdce, tam by to asi bylo na digitál: https://www.adler.info/cz/cs/product/single-j-202

    Je možnost mít i ty hrnky, co minule a dále nabízejí polštáře a rychleschnoucí osušky, tohle všechno asi budu pak muset dát do ankety, abyste si odhlasovali, co chcete.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    R_U_SIRIOUS: dal bych tam: Jestli máš problém, tak ve 3 na Karláku...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    ILIEN: Docela dobrý, ale přijde mi to takový poloprázdný. Možná by se Nyxovi k 20tinám :-) hodilo tam přiložit nějaký jeho post, prošel jsem si Nyx a dal bych si tam klidně tento: [ NYX @ Zjištění ] Ostatně má asi nejvíc palců.

    Zatím se mi stále nejvíc líbí Pukpukova galaxie, nedá se ještě koupit, anebo nějaký re-release?
    [ NYX @ nyx :: ankety ]
    Na přední stranu trička, na zadní bych si dal klidně nějaký výstup z Nyxe (nemyslím errorlog, jen trefný výrok).
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    FIFI: Tak jsem se šla podívat a v létě to bude celých dvacet let. Týjo...
    JDAG
    JDAG --- ---
    ADITU: Tohle jsem nějak přehlídnul, zaměřil jsem se na grafiku a bylo to :D
    JDAG
    JDAG --- ---
    Fleky od hrnku verze 2 - opravený letopočet :)

    ADITU
    ADITU --- ---
    ORBIT: jenom mi asi moc nejdou počty. 2001 - 2022 je malinko přes 20 let, si takhle k večeru myslím...
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ADITU: Dobře ty!
    ADITU
    ADITU --- ---
    JDAG: a ještě to připomíná rok 2020...
    JDAG
    JDAG --- ---
    Fleky od hrnku...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam