• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    JDAG: finally
    JDAG
    JDAG --- ---
    Nyxí rouška :)

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FIFI: Tunely v testování virové neprůchodnosti zcela propadly, podle testů jsou dokonce horší, než roušky, lidi s tunelama doprskli dál...

    A jakýkoliv sítotiskový tisk na tunelech vydrží strašně málo...
    ANNDAPRINT
    ANNDAPRINT --- ---
    Ahoj, jsem tu nová, ale poslal mě sem @teapack, protože umím sublimačně tisonout na hrnky za celkem rozumný peníze, tak se kdyžtak ozvěte, kdyby byl zájem :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    nyxi rouska? sem s tim! :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Hmm, polštáře s fotkami ze svlečených… :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: to je pravda, ty tunely jsou skvely
    AETHER
    AETHER --- ---
    FIFI: hele já nevím, jestli v únoru ještě po nich bude poptávka... napadlo mě chtít takové ty tunely na krk.
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: a rousky tedy nebudou?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak uzavírku návrhů udělejme ke konci listopadu, kdo ještě něco máte rozdělaného, sem s tím!

    Počítám s tím, že hlasováním vybraný motiv se natiskne sítem. Cena se bude odvíjet od počtu barev. Pokud budete chtít ještě i svůj další vybraný motiv, nabízí Bastard nově digitál. Já jsem objednala vzorek, zkusím to párkrát vyprat a dám vědět, jestli je to cesta - takhle by se tam vedle primárního motivu k 20 letům daly objednat i ty další a například i Pukpukova galaxie.

    Hodně jste se ptali po polo tričkách, tak jsem Bastard požádala o nabídku - dalo by se jít touto cestou, potisk na srdce, tam by to asi bylo na digitál: https://www.adler.info/cz/cs/product/single-j-202

    Je možnost mít i ty hrnky, co minule a dále nabízejí polštáře a rychleschnoucí osušky, tohle všechno asi budu pak muset dát do ankety, abyste si odhlasovali, co chcete.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    R_U_SIRIOUS: dal bych tam: Jestli máš problém, tak ve 3 na Karláku...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    ILIEN: Docela dobrý, ale přijde mi to takový poloprázdný. Možná by se Nyxovi k 20tinám :-) hodilo tam přiložit nějaký jeho post, prošel jsem si Nyx a dal bych si tam klidně tento: [ NYX @ Zjištění ] Ostatně má asi nejvíc palců.

    Zatím se mi stále nejvíc líbí Pukpukova galaxie, nedá se ještě koupit, anebo nějaký re-release?
    [ NYX @ nyx :: ankety ]
    Na přední stranu trička, na zadní bych si dal klidně nějaký výstup z Nyxe (nemyslím errorlog, jen trefný výrok).
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    FIFI: Tak jsem se šla podívat a v létě to bude celých dvacet let. Týjo...
    JDAG
    JDAG --- ---
    ADITU: Tohle jsem nějak přehlídnul, zaměřil jsem se na grafiku a bylo to :D
    JDAG
    JDAG --- ---
    Fleky od hrnku verze 2 - opravený letopočet :)

    ADITU
    ADITU --- ---
    ORBIT: jenom mi asi moc nejdou počty. 2001 - 2022 je malinko přes 20 let, si takhle k večeru myslím...
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ADITU: Dobře ty!
    ADITU
    ADITU --- ---
    JDAG: a ještě to připomíná rok 2020...
    JDAG
    JDAG --- ---
    Fleky od hrnku...

    ILIEN
    ILIEN --- ---
    ILIEN: I když na černým se mi osobně líbí víc než na zeleným
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam