• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Rada bych uvedla jednu vec - merch nyxu vam pujde za cenu, kterou jsme domluvili s Bastardem. Tak jako minule by z hlavniho motivu mel mit nejake penize Faceo coby autor motivu (pocita se s 10 Kc za prodane tricko). Bastard zajistuje nejen nakup tricek a jejich potisk, ale take baleni, dopravu, nafoceni, e-shop, zaruku... chteli jsme, aby cena pro vas byla co nejnizsi mozna a pritom trika/hrnky kvalitni, takze z toho ja, Nyx, ani nikdo dalsi nemame ani korunu. Snazim se delat maximum, ale jestli mate nekdo pocit, ze to za danych financnich podminek zvladnete lip, pristi verze merche klidne muze byt vas projekt.
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOC256: Az to bude pripravene, bude souhrna informace k dispozici. Do te doby mi prijde jako dostacujici odpovedet cloveku,kteremu vyhovovala minula tricka, ze se pocita s tymz strihem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A nechcete k tomuto udelat nejakou primitivni mikrosajtu?
    Nebo to vlastně nechcete prezentovat?
    Jako odpovědi typu "jako minule". Nikde neni zadny rozumny prehled. Oznameni nekde v zaplave mailu atd.
    Prijde mi to trochu odflaknute...

    Skoda... :(
    AETHER
    AETHER --- ---
    WITTGENSTEIN: Pansky by mel byt ten, co minule.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    AETHER: A jaký je střih teď? (Filtroval jsem, ale odpověď nenašel. Ten, co byl minule, mi celkem vyhovuje.)
    WENDYTEKK
    WENDYTEKK --- ---
    Ahoj jsem tu nováček, kde prosím najdu jak tílko vypadá ? Děkuji.
    MARI
    MARI --- ---
    AETHER: A mně zrovna ta rovná klasika obyč hrnků vyhovuje. :D ALe půllitrák by nebyl marný, nějaký pořádný kastrol. :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    AETHER: ja bych take hlasoval pro pullitr - velkych hrnku na caj neni nikdy dost
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    AETHER: parada, diky!
    AETHER
    AETHER --- ---
    POZITRON: ano, minulé motivy půjde koupit, bude tam tisk formou digitálu, tj. trochu dražší, ale budeš si moct vybrat barvu a střih trička
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Pardon, jestli se to resilo, nebude se delat i dotisk minuleho motivu? Ja tehdy koupila bohuzel zmetek, triko bylo usite nakrivo, ale nereklamovala jsem, protoze uz nebylo k dispozici a nemela bych nic. Tenhle novy navrh se mi vubec nelibi, tak se ptam, jestli nebude i tahle moznost. Minule se preci dalo koupit i to uplne puvodni virtual sailors, tak treba ted budou k dispozici taky i ta starsi.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BOYLER: to je na čaj? já z toho piju kafe...
    REONA
    REONA --- ---
    Já tedy piju kafe z toho 420ml...litrovej frenchpress, dvě dávky a ještě zbyde jeden McD hrnek pro muže...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    1/2l ristretto...
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    Bude i hrníček na piccolo pro nás burany?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    počkat, ale presso je do půllitru, co tak zkoumám trh.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Šálek na espresso to byla fantazie
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOMOLOVKA:
    HANELA:
    pokud ten průzkum proběhl, tak se vzdávám... :-)

    Myslel jsem, že je to trochu jinak no :)

    Dám si nálepku na McCafé hrnek :D
    HANELA
    HANELA --- ---
    půllitrových hezkých hrnků není nikdy dost :-)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Taky jsem team presso a půllitr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam