• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    AETHER
    AETHER --- ---

    Hrnek k 20. narozeninám Nyxu

    190 hlasy od 166 respondentů

      AETHER
      AETHER --- ---
      Je to tady, s drobným zpožděním vyhlašuji výherce hlasování, kterým je FACEO.

      S Bastardem máme rozjednaná trička a hrnky, ale typ hrnku, který se tiskl minule, má zkosené hrany a tak by na něj letošní vítězný návrh nešel vytisknout. Tak či tak nejde tisknout až do kraje. Existuje buď možnost mít jiný motiv na hrnku, nebo stejný a jiný typ hrnku. Nahodím na to v tomto klubu anketu a hlasujte, co byste uvítali.

      U dámských triček bohužel nebude k dispozici to lodičkové, co před pěti lety. Buď můžeme mít stejný střih, jako byl na těch minulých bílých, nebo byl návrh na toto: https://www.malfini.com/cz/cs/product/city-120?color=01 Také nahodím anketu.
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      COMODOR_FALKON: To jsem považoval za prostou vlastnost toho typu ankety, že se ne vždy trefím do oblíbených modelů...
      COMODOR_FALKON
      COMODOR_FALKON --- ---
      HAWLIS: 3 hlasy vs. 15 možností v prvním kole. Průměrné hlasy 2.
      Celkem velká pravdĕpodobnost, že někteří hlasující nehlasovali ani pro jeden návrh z TOP 5.
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      COMODOR_FALKON: Já mám zase dojem, že vzhledem ke třech povoleným hlasům na osobu je vícekolová volba vyřazena (respektive rovnou obsažena v první volbě) a vítěz je rovnou vítězem celkovým. Tak bych to viděl já :)
      COMODOR_FALKON
      COMODOR_FALKON --- ---
      AETHER: Vzhledem k tomu, že žádný z návrhů ani zdaleka nezískal 50+%, resp. i ty nejlepší návrhy mají sotva třetinovou podporu (TOP 5 mají 30, 26, 25, 20, 17 %), bude aplikována nějaká forma postupu navrhovaného MARASAN / KASUMI...?
      AETHER
      AETHER --- ---
      Pardon, zítra to sepíšu.
      MARI
      MARI --- ---
      DEFILA: A teď? :D
      DEFILA
      DEFILA --- ---
      vždycky, když se tu objeví nový příspěvek tak jsem v očekávání, že už jsou to ta trika...
      tudíž se u mne střída prvek očekávání a velmi rychle ho nahrazující prvek zklamání. Mám li citovat Jaru Cimrmana:)
      WRIGLEY
      WRIGLEY --- ---
      AETHER: tak jak?
      _OZZY_
      _OZZY_ --- ---
      NEVILL: ...jedna zku*vena tecka :D
      KEL
      KEL --- ---
      A ať tam jsou balónky. I červené a žluté.
      456
      456 --- ---
      ať je to trochu barevné ... ať nemusím luštit pidi nápisy abych věděl že jsem potkal nyxáka
      RAINBOF
      RAINBOF --- ---
      NEVILL: jo presne tak.
      NEVILL
      NEVILL --- ---
      RAINBOF: Taky si ho furt oprašuješ? :-))
      RAINBOF
      RAINBOF --- ---
      Hlavne zadny veci na rameno jo :)
      SHULDAA
      SHULDAA --- ---
      POMY: i barva na vejlety se mi moc libi ,,
      FIELDMAN
      FIELDMAN --- ---
      FACEO: Chci všech šest motivů!!!!
      BOD
      BOD --- ---
      za mě klidně to co bylo minule, super iniciativa, těším se
      DA_NIELA
      DA_NIELA --- ---
      B30: ARTIVIVE přece :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam