• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    SITH
    SITH --- ---
    AETHER: pokud lidi platí pár stovek ročně jen proto, aby jim fungovalo DI ,tak pár desítek nás už nezabije :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: proti tomu co nyx dostal od par jedincu v btc je to dismajor, jen kdyby tech. uroven odpovidala prijmum
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    AETHER: tomu nerozumim, ja myslim, ze kdyz si k cene kazdyho trika/hrnku prihodite desetikacku, tak to snad nemuze nikdo pocitit. treba na provoz serveru. nemam predstavu, kolik trik a hrnku se proda, ale i kdyby 1000, tak 10 000 se vam bude hodit. vubec bych se toho bejt tebou nebala.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já jsem na vážkách, espresso hrníčky mi schází, ale taky bych ráda viděla, jak budou vypadat
    BOAR
    BOAR --- ---
    AETHER: to sou odpovedi ... kolik to bylo minule ?
    kdyby se udelala nejaka lehky info na homepage, tak by to mozna bylo lepsi -.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    KOC256: Taky by mi to pripadalo OK. Kdyz to bude jasne komunikovany, abych objednaval s vedomim, ze pri nezajmu holt nebudou, tak cajk.
    AETHER
    AETHER --- ---
    FAIRIELLA: Jj, jsou poptane, ale zatim myslim mam navrhy na typ hrnku, ktery nakonec nebude.
    LOGO
    LOGO --- ---
    ADITU: nebo taky stačilo napsat - Ještě to není. - a bylo by to vyřešený. Bez mínusů a dalších doprovodných komentářů :b
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    AETHER: Dá se někde vidět, jaký mají ty espresso hrníčky tvar?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    tak pokud je známý hrnek, tak spusťte objednávky s velkou červenou informací, že pokud se nenasbírá 100 objednávek, tak výroba nebude. Takový kickstarter... :)

    A jediné riziko je, že když se to nenasbírá, tak někdo stráví hodinu aby povracel platby...
    SATAI
    SATAI --- ---
    AETHER: Jasne, uz popiji z espresso hrnku Doubleshot.
    AETHER
    AETHER --- ---
    SATAI: Do hrnku na espresso?
    SATAI
    SATAI --- ---
    AETHER: uprimne jsem trochu na hrane... Bude dost tlustosteny, aby se do nej mohlo dat miminu rano kakao? :-D
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOC256: Kdyz si 50 lidi objedna hrnek a pak jim rekneme, ze smula, asi nebudou moc nadseni. Proto ten “pruzkum” trhu delam touhle formou. Je to nejisty, ale prijde mi to ferovejsi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    a co udelat pruzkum trhu (predobednavky)?
    AETHER
    AETHER --- ---
    KASUMI: to budu muset zjistit... ale bude to podobný jako minule.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    AETHER: ja jeste mam z minula
    za to normlani hrnky jsem stihla uz z 50% rozbit..
    kolik stoji jeden?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    AETHER: Já jo. Díky za celou snahu a práci
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    Já espresso ne, jen ty veliké.
    AETHER
    AETHER --- ---
    S Bastardem jdeme do finále - řeší se poslední detaily. Váhám nad espresso hrnečky, musíme jich objednat alespoň sto a není to úplně levný špás. Moc nevím, co s tím, odkupovat 50 hrnků se mi tak úplně nechce... Asi bych do toho šla, kdyby tu bylo pár lidí, kdo tak moc chtějí espresso hrníčky, že by si vzali třeba celou sadu (pokusím se tam zároveň domluvit slevu při nákupu 6ks). Co vy na to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam